SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITALMAX czy OLIMP na MASĘ ????????? jaka kreatyna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Chciałbym zakupić zestaw suplementów do 200zł/mies. Mam 28lat, 77kg, 178cm, trudno przybieram masę, trenuję 5 dni/tyg., każdą partię raz w tygodniu (trenowałem każdą partię 2 razy w tyg. ale zajmowało to ok100-120min - a to przecież za długo, teraz ćwiczę 60-70 min. Kilka lat temu stosowałem gainer i kreatynę i dało mi to +6kg. Miałem przerwę,wybrałem sporty walki, ale wracam na siłkę i teraz ćwiczę 3 miesiąc. Zastanawiałem się nad gainerem 2 Vitalmaxa lub super whey gainer 4000 olimpa i skłaniam się do olimpa, choć mniej wydajny ma większą dawkę tauryny. Do tego jakaś kreatyna. A bcaa wskazane, czy może na razie nie? Nie chciałbym przesadzić w dawkowaniu składników (dublowanie), tzn. np. olimp ma 500mg tauryny, a kreatyna przecież też może być razem z tauryną itp. Czy kreatynę w kapsułkach czy rozpuszczalną? Dzięki wielkie za radę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
najlepsza bedzie firma kupiec(producent ryżu)

tak powaznie, uloz diete, 5xtyg trening, jak mowisz ze ciezko lapiesz mase to troche za czesto. ale nie zdobywasz kolejnych kg bo sie zle odzywiasz. nadwyzka kaloryczna i bedzie dobrze, bcaa zbedne, kreatyna poki co tez.

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Dzięki. Zmniejszyłem trening do 3-4 razy i kupiłem gainera, narazie starczy, zobaczę efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

200 pln na co?

Następny temat

Ważne wjedzcie!!

WHEY premium