SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwaga ! Drastyczne !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1235
Witam

chcialem wam pokazac moja noge po wypadku, i chcialbym sie dowiedziec od znawcow anatomii jakich miesni mi brakuje , jesli uda wam sie dostrzec, nogi cwicze, choc nie moge robic przysiadow bo staw skokowy jest z***any, ale nie ma zmiłuj i reszta jest targana :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2776
o k***a gdzie Ty zes tą nogę wsadzał ? [no koment]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1005
no stary, strasznie to wygląda u Ciebie. jak na moje to brakuje Ci wszystkiego po trochu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
O kurde;/ Pierwsze zdjecie ot ale drugie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
masakra...

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
brakuje Ci mięśnia łydki. tego odpowiadającego za wspięcia na palce. Może nie całego ale napewno znacznej części. Pewnie podskok cy wspięcie na palce sprawia Ci trudność... Co Ci się stało??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
najlepiej sprawdz wszystkie cwiczenia na nogi to sie sam dowiesz w jakich partiach masz ubytki.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
nie wiem czy nie skasować bo za drastyczne może być to raz a dwa jaki wypadek na motorze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ale fajna buba hehe











a tak na serio to maaaasaaakraa, pół łydy wyrwane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo shit... jak mogłeś sobie tak nogę rozwalić? Kumpel ma podobne ramie, ale on miał martwicę tkanek, czy coś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1235
no wiem nie ciekawe fotki, ale to nic w porownaniu z tym co bylo w szpitalu, mam foty tez jak by sie jakis hardcore znalazl

znalazlem sie w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie, pomiedzy murkiem, a ciezarowka wiec ogolnie rogal ze sa nogi a w to jak to wyglada to wbijam juz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rasper 19lat/ najnowsze 20str.

Następny temat

t137 sprinter

WHEY premium