SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwaga ! Drastyczne !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
chłopak napisał do fachowców a wy chcecie kasować temat? w końcu jakaś osoba z prawdziwym problemem a nie 'brak mi węglowodanów w diecie, co zrobić ? :(' Ktoś wyżej napisał że ludzie mają zdrowe nogi i ich nie trenują a ty to robisz... Jesteś przykładem że można !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
wydaje mi się że to ściema i to nie Twoje zdj... pytasz jakich mięśni Ci brakuje jak byś nie miał kontaktu z lekarzem...

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1235
Dzieki za fajne słowa od ditchdoc, chucknoris, MegaMuscle.

Dokladnie nie potrzebuje wspolczucia i nie chce, tylko rady i informacje mnie interesuja i dlatego zalozylem ten temat, a nie dlatego zeby uslyszec ze to c***owo wyglada, bo z tego sobie zdaje sprawe.

Nie umiem powiadomic Mavashiego, albo nie idzie bo nie ma maila. jesli ktos by mogl to zrobic to bede wdzieczny.

Teraz bede probowal jakis naswietlen laserow cos zeby zwiekszyc, promien zgieciai moze cos rychnie;]

Tych fotek ze szpitala raczej nie bede wstawial, bo jak juz teraz myslicie o usunieciu tematu, to z nimi bez wahania pojdzie out i jeszcze sie pozygacie. Moze ze komus by pomogly w ocenie jakiego miecha brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
tez nie moge go powiadomic bo nie mam abona

daj tez linka do tego tematu w "Zdrowiu"
moze ktory z medykow, ktorzy przeciez tez cwicza, bedzie umial cos dopowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
To wrzuć je w samym linku. aby trzeba było kliknąć.
wg mnie brakuje prawego brzuchatego łydki, wtedy powinna wygladać na pełniejszą.
Nie wiem czy po prostu po operacji, tak Ci sie zagoiło ze miesnia tam nie wyprodukujesz, czy to porostu jest do wypelnienia.

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
daj tu zdjęcia jak coś niech mi bana dają.
Swoją drogą jak Uwe dawał zdjęcia zerwanego cyca to w dopingu dla każdego to była tu ciekawostka a tutaj jakiś ciemnogród panuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Wedlug mnie nie ma nic drastycznego ani gorszacego a wy sie ****a litujcie nad nad soba jesli macie problemy szczegolnie ze kolesiowi to nie przeszkadza aczkolwiek pytanie glupie bo przeciez z lekarzem masz badz miales kontakt no nic pozdro powodzonka

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1235
wstawie zdjecia wieczorem, bo teraz silka, akurat nogi heh, i jedno specjalnie dla animal13 za takie bzdury.

a ten temat jak podpisac pod ZDROWIE czy jak to zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
A jak w ogóle u Ciebie ze sprawnością? Znaczy możesz normalnie chodzić? W jakiś czynnościach jesteś ograniczony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Tak załóż nowy temat w dziale "ZDROWIE" i daj im link do tego tematu, albo prowadź dwa tematy.


PS. Niecierpliwie czekam na te fotki ze szpitala , lubię takie foty

@chucknoris możesz podać link do tego tematu z tym zerwanym cycem;>? Jak nie tu to na maila.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rasper 19lat/ najnowsze 20str.

Następny temat

t137 sprinter

WHEY premium