SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 2010 Undisputed! / EA MMA!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez sie juz wkurzam
ale trzeba zwazyc na roznice czasowe, takze spokojnie

jak nie dzis do poznego wieczora, to jutro z ranca bedzie mozna juz na 100% sciagnac demko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Pograłem parę minut w demo EA MMA i cały entuzjazm ze mnie opadł.
Pierwsza sprawa to dużo słabsza od UFC grafa. I to nawet od 2009. Jak się gra Hendo/Mayhem to ciężko chłopaków rozróżnić. Tyle było gadania a jest kupa.
2. Sterowanie to jakiś koszmar. Rozumiem, że musieli na siłę zrobić inaczej niż konkurencja, ale jak dla mnie zadawanie ciosów przez kręcenie jest chore. Obalenia, poddania, zmiany pozycji robi się klawiszami więc łatwiej mi było poddać przeciwnika niż strzelić go dwa razy po pysku. O kopnięciach nie wspomnę.
3. Niestety to co było widać wcześniej w necie się sprawdziło i zawodnicy poruszają się jakby nic nie ważyli.

Stosunkowo ciekawe jest rozwiązanie duszenia i obrona przed nim. Do końca sprawy nie rozumiem ale przypomina to zacieśnianie kręgu.

Grałem tylko parę minut ale jestem zawiedziony na maxa.
Przedtem byłem pewien, że grę kupię nawet dla samego Fedora, czy Overeema, obecnie mam duże wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Odies a grałeś na PS czy na X-boxie??

Bo ja albo nie umiem znaleźć, albo jeszcze na PSa nie dali dema

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Xbox.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
ja juz mam demo na ps3 od paru godzin, pobralem z amerykanskiego pss, na europejskim powinno byc lada chwila ( jesli juz nie ma ) jak dla mnie ea mma niestety padaka :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pobralem, pogralem - co za gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
cykajac w UFC2009 i 2010 domyslalem sie co mozna jeszcze ciekawego wrzucic do tej gry, ale jak zobaczylem pierwsze trailery EA MMA i tekst tworcow gry jakoby ich gra miala miazdzyc Undisputed pod kazdym wzgledem i pod wieloma wzgledami sie roznic, to juz wtedy wiedzialem że EA MMA do UFC nie ma polotu

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Jedno Wielkie g****.

1. Słabsza Grafika niż w UFC
2. Bez bezsensowne sterowanie. Bicie analogie, a zmiana pozycji, obalenia itp na klawisze to nie jest chyba najlepszy pomysł
3. Zerowa grywalność

Rozczarowałem się UFC 2010 bo okazało się że jest to tylko trochę ulepszona wersja UFC 2009 ale ta gra EA MMA całkowicie mnie zawiodła.
Jeżeli wydatek 200zł jest chociaż trochę dla kogoś odczuwalny to nie radzę kupować tej gry.

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Ja wczoraj sobie to cos sciagnelem , i na poczatku bylem przekonany ze to jakas darmowa gierka do grania sobie online z innymi ludzmi Jesli ma to byc konkurencja dla UFC , to ->

Ps . Sluchajta jak zrobic flying armbar zawodnikiem kikbokserem ze skillem bb , chodzi mi o takie cos






Raz mi sie udalo , ale nie wiem jak to zrobilem

Zmieniony przez - Vell w dniu 2010-09-30 19:47:46

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3002
zrobcie pauze i zmiencie sterowanie na classic, wtedy ciosy mozna zadawc normalnie jak w ufc 2010, na poczatku troche pogralem i myslalem , ze jest lepsza od ufc 2010, ale im dluzej gralem to bardziej mnie ta gra nudzila...nie widze roznicy w graniu millerem a shieldsem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov pokazowy trening

Następny temat

MMA/K1 w Tarnowie

WHEY premium