SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trini - success is a journey.... rzezbimy cialko :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Kwoka, myślę że można to tak ująć, że "lekki" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pomiary spoko, ale niektóre pewnie trochę przekłamane. Zacznij w końcu dociągać kaloryczność i zupełnie wyczyść michę i będzie ok

Ser żółty i mozarellę możesz, ale w rozsądnych ilościach i jako dodatek.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Trening zaliczony, jednak nie jestem zbytnio zadowolona z wyników. Nie udało mi się zwiększyć zbytnio obciążenia. Pewnie wynika to z faktu ćwiczenia wieczorem, a nie rano. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Udało mi się 2 i 3 na przemian oraz 4 i 5 na przemian (były akurat wolne maszyny :) )
1. klasyczny, ledwo zrobiłam ostatnie powtórzenie
2. tak samo jak wyżej
3. chciałam zwiększyć obciążenie, ale bylo kolejne 25kg i to było za dużo
4. wzięłam poręczniejsze hantle :)
5. tutaj mały progres ;) - po tych dwóch na przemian prawie chciało mi się wymiotować
6. tutaj też jestem z siebie zadowolna, przynajmniej z tej jednej pompki więcej ;) w pierwszej serii

Poszalałam też trochę póżniej na bieżni. Pierwsze 10min 7km/h, a ostatnie 5min zrobiłam 8km/h (poczułam moc ). Po treningu solidne rozciąganie. Przed treningiem zrobiłam rozgrzewkę na bieżni z nachyleniem 5% a potem parę ćwiczeń z ciężarkami 2kg (mam nadzieję, że ok?)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
DNT
Miska na dzisiaj:




Zmieniony przez - trini w dniu 2013-08-20 09:39:25

Zmieniony przez - trini w dniu 2013-08-20 09:40:15




Zmieniony przez - trini w dniu 2013-08-20 09:40:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Słuchaj, powinnaś mieć już podstawy układania diety ogarnięte, a tutaj widzę ciągle buble i to takie, o których wspominałam.

W podwieczorku brak źródła białka, w śniadaniu tego białka też tyle, co kot napłakał (ser żółty nie jest dobrym źródłem białka) no i ten hochlanda się NIE nadaje. Żywność ma być jak najmniej przetworzona i jeśli jest możliwość, być pozbawiona sztucznych konserwantów, barwników, polepszaczy itp.
Owoce miały być tylko do śniadania i po treningu.

Staraj się rozkładać białko, węgle i tłuszcze w miarę równomiernie w każdym posiłku, ewentualnie unikaj węgli w ostatnim posiłku.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Oczywiście, że podstawy już opanowane, jednakże nie zawsze mi to praktycznie wychodzi :( Miałam kiepsko z czasem... Co do tego sera, to nie był ten z Hochlanda, tylko normaly ser żółty w plastrach, ale na opakowaniu nie było dokladnie rozpiski. No, a wracając do owoców to przecież miałam je tylko do śniadania I i II. Śniadanie II jadłam o 9 rano, więc chyba tragedia się nie stała? :) Obudziłam się o 6:30 rano bardzo głodna i na szybko musiałam coś zjeść i położyć się jeszcze spać... Postaram się rozkładać równo to białko, węgle i tłuszcze, z tym że musze to planować wcześniej, a nie zawsze mam po prostu jak i z czego pokombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak już mówiłam, im szybciej się tego nauczysz, tym lepiej.
Tragedia nie, ale masz się na razie nauczyć jeść prawidłowo.

I taka moja mała sugestia - staraj się raport z dnia, tj. treningu i miski robić w jednym poście razem, łatwiej się to przegląda i ogarnia.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Ok, jasne, rozumiem. Postaram się to szybko ogarnąć, chociaż muszę dokończyć pisanie pracy dyplomowej :(, więc trochę gorący okres mam ;) Moim największym chyba problemem w kwestii odżywiania jest problem z jedzeniem obfitego śniadania, zwłaszcza jeśli to ma być o 6:30 rano przed wyjściem do pracy. Po prostu nie jestem w stanie w siebie wmusić takiej ilości jedzenia, która by była prawidłowo ułożona według rozkładu (mam problem nawet tego owoca tam wcisnąć :( )
Jeśli chodzi o te raporty z treningu i miski to oczywiście będę już wrzucać razem. Na pewno będzie czytelniej.
A co sądzisz o ostatnim treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Wczoraj byl nieoczekiwany DNT i miska z wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Dzisiejsza miska i trening




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUZYKA!!!!!!

Następny temat

Bodyrockerka Dziennik Treningowy

WHEY premium