SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Triceps masa prosze o rade

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 388
Posiadam hantle oraz sztangę łamaną chciałbym abyście podali mi dwa dobre ćwiczenia na masę chciałem wybrać:

1.Wyciskanie francuskie leżąc sztangą łamaną 4 serie
2.Wyciskanie francuskie siedząc sztangielkami 4 serie

może poradzicie mi inne ćwiczenia a jeśli te są ok to dzięki bardzo

p.s. wcześniej robiłem wyciskanie francuskie siedząc ze sztangą łamaną ale miałem problemy z technika i zawsze łokcie rozłaziły mi się na boki przy wyciskaniu leżąc nie mam tego problemu lepiej dociskam ramiona do środka i mogę wziąść więcej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
1. opcja dobra :) Fajnie czuc ciezar i dobrze triceps idzie. Jedno z najlepszych cwiczen

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 388
a drugie co bym mógł dołożyć bo brałem "szukaj" na forum ale nie trafiłem na konkrety chodzi a chce dwa żeby dobrze opanować technikę w dwóch wole robić dwa a dobrze niż cztery cienko pod względem techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 388
hehe trochę źle stylistycznie to napisałem ale chyba będziecie wiedzieć o co chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Hmm Dwa cwiczenia na trica to malo
Zrob sztange w lezeniu, pompki no i cos hantelkami

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 388
aha oki dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie, a siłownia

Następny temat

Cwiczenia na zrzucenie tluszczu

WHEY premium