SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wytrzymałościowy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119
Witam.Ostatnio bardzo zainteresowałem się treningiem wytrzymałościowym coś takiego co ćwiczą mnisi w shaolin.Robią oni niesamowite rzeczy po latach treningu.Zdaje sobie sprawę że nie jestem żadnym mnichem i mając 18 lat niewiele mogę zdziałać bo taki trening zaczyna się mając 4lata jednak może w starszym wieku zdołałbym robić coś nieprzeciętnego ciężko trenując.
O co dokładnie mi chodzi.
Między innymi pompki w ekstremalnych pozycjach,możliwość wykonywania określonych czynności przy bardzo małym zmęczeniu,utwardzanie części ciała bez uszczerbku na zdrowiu w póżnej starości :P.
Zaznaczam że nie chodzi mi o wyginanie drutów ani stanie na dwóch palcach,myslę realne więc to odpada xD.Chodzi mi o trening na super wytrzymałość.Szukam ćwiczeń typu :Uderzanie w 1000 kartek zawieszonych na ścianie(po pewnym czasie gdy kartki się niszczą uderzamy w coraz twardzszy obiekt) Itp.Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Mniej filmow, wiecej zdrowego rozsadku.
Przejdz sie do dzialu sporty walki, tak Ci detalicznie
wyloza jakie glupoty wygadujesz.

Run Forrest, run!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VI Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera / el. ME 2009

Następny temat

Mate 3 - problem

WHEY premium