SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po muay thai

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mezczyzna

Wiek

27

Waga

86

Wzrost

178

Cel treningowy

rekomp

Staż treningowy na siłowni

10

Uprawiane inne sporty

mt

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

mala silownia - opis w temacie

Dieta

ok 2500 tys kal dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7162
Witam,

Przygode z silownia rozpoczolem jakies 10 lat temu. Treningi na poczatku bardzo intensywne, cel niski bf itp.


Z wiekiem, rozpoczeciem swojego interesu itp, brakiem czasu treningi staly sie dosc nie regularne. Forma teraz tez "srednia".

Zainteresowanie silownia spada, ale nie chce rezygnowac z treningow na silowni calkowicie.

Jakis czas temu zaczolem treningi muay thai. Ciezko mi jednak pogodzic to z silownia. Mam czas na 3 treningi w tygodniu,
i widze to tak:
Pon - muay thai 90 minut
Czw - muay thai - 90 min
Sob - muay thai - 90 min

Tam gdzie chodze na MT - jest dostep do malej silowni, jest drazek - czyli mozna zrobic podciaganie, dipy, jest laweczka, sztangielki i, w sumie to by bylo chyba na tyle.

Plan, jest taki aby zrobic po treningu muay thai krotki 20-30 min trening silowy, cos w stylu FBW.

Pytanie czy to ma sens, aby robic cos takiego zaraz po 90 minutach muay thai, gdzie jednak jestem juz zmeczony.

Cel - sam w sobie to jakas lekka redukcja.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Oczywiście, że ma to sens. Jeżeli jest taka możliwość to jak najbardziej. Po MT wypij trochę bcaa i carbo i ciśnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 193
zrób po MT trening albo obwodowy albo stacyjny z paru ćwiczeń np ( obwodowy po 10 powtórzeń czas trwania obwody tyle co 1 runda ) ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Proszę ocenić i poprawić mój plan

WHEY premium