SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik - wyciskanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Mam pytanie dot. trądziku młodzieńczego, a dokładniej wyciskanie syfków (ropnych). Gdzie się nie zajrzy tam radzą ich nie wyciskać, ale pytanie dlaczego ? Jakie są powody żeby ich nie wyciskać ?
Wiem, że każdy odpowie, że to proste ponieważ po wyciśnięciu roznoszą się po całej twarzy, ale co z tymi białymi, które są praktycznie na wierzchu i nie raz nawet podczas snu mogą nam się "rozwalić", wetrzeć w poduszkę, po twarzy i byłoby jeszcze gorzej. Nie lepiej byłoby wycisnąć i zdezynfekować ? jak to jest z tym ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
Gościu tu chodzi o to że jak wyciskasz to miażdżysz i jest to stan zapalny a jak się wetrze w poduszkę to nie przez ucisk tylko poprostu się zetrze

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Aha rozumiem, a co robić jak jest prawie na wierzchu i wystarczy delikatnie trącić i się zdrapuje ? Czy takie mozna docisnąc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 222
Szczerze mówiąc ja nie widzę nic złego w zdezynfekowaniu, potem przebiciu igłą zdezynfekowaną i lekkim wycisnięciu i zdezynfekowaniu :) Ale nie powinno się wyciskać też ze względu na to, że wtedy więcej blizn może powstawać. Lepiej czymś posmarować, co by wysuszyło czy coś. W końcu przy wszystkich skutecznych kuracjach antytrądzikowych (np. Aknenorminem) informuje się, żeby nie wyciskać i nic sobie nie grzebać w trądziku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Też kiedyś myślałem ze jak zdezynfekuje to bedzie git,
niestety miejscami pozostały małe blizny.
A ty weż wybierz sie do dermatologa i wez skierowanie na wymaz z krosty,
byc moze nie masz pryszczy przez trądzik młodzienczy, a moze masz jakomś bakterie,
jak ja.
Mnie na wykazie wykryło bakterie, dostałem antybiotyki i juz nie mam pryszczy z ropną główką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
przecierasz twarz woda utleniona przebijasz igla lekko wyciskasz i przecierasz woda utleniona (wacik lub cos innego )przypominam ze igla jest do jednorazowego uzytku ....
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Nom ok dzięki ;)
U dermatologa wlasnie za 2 tygodnie mam wizytę, kiedyś chodziłem ok 4 miesiecy to ogasło, w wakacje mialem przerwe i teraz wrocilo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dziala PERSPI BLOCK na organizm? / czy drastyczny spadek masy to jego wina?

Następny temat

Piękny biust

WHEY premium