SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do tematu ,,Trądzik Help"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Za to co tu napisze spodziewam się sporej ilości SOG'ów. - oczywiście żartuje.

Nie kupujcie kremu ze strony www.acne.pl ponieważ zostaliśmy oszukani.
Krem ten jak i kilka innych w zależności od typu cery można kupić na tej stronie za połowę kasy - http://www.smooth.pl/oferta.php?lng=




Zmieniony przez - dino04 w dniu 2005-04-20 16:15:59

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Zauważyłem że te maseczki z zielonej glinki sprawiły że troche więcej syfków mi wyszło - glinka wyciągneła je na zewnątrz.
Pani z firmy SMOOTH powiedziała że może tak być przy pierwszym użyciu tej maseczki - że wyciągnie ona to co jest pod skórą ale później będzie lepiej.
Użyłem tej maseczki w ciągu 4 kolejnych dni taj jak zalecają i moim zdaniem lepiej na mnie działa maseczka z zielonej glinki kambryjskiej firmy Dermaglin.
Co do kremów to jeszcze się nie wypowiem - przetestuje jeszcze kilka dni.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
SOG

Jezeli to faktycznie jest to, to wielkie dzieki :) nie kupie syfu :/ ale swoja droga - skuteczne to jest? Bo jak tak to kupie tyle, ze taniej

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Tak, to są te same kremy.
Wydaje mi się że bardziej do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej nadaje się ten krem http://www.smooth.pl/oferta2.php?dv=22&pr=100&lng= , bo ten co ja kupiłem ze strony www.acne.pl to jest do cery suchej.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
dino niezła akcja Sog juz chyba nie wejdzie

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
O kurde, ale przypal. Ja bym sie przejechal do tej firmy i zrobil porzadek. Najbardzije mi ise spodobal tekst babki ktora sprzedaje to gowno cytat " nie podchodzimy od tego komercyjnie jak inne firmy !!!
" Z tego co juz sie zorientowalem to ise nie oplaca zadnego kremu tylk ojak juz sobie kupic zwykla maseczke z glinki !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
matee19 dlaczego uważasz że " Z tego co juz sie zorientowalem to sie nie oplaca zadnego kremu tylko jak juz sobie kupic zwykla maseczke z glinki"
Wyczytałeś to gdzieś?

Myśle że kupie sobie ten kremik ale do cery tłustej i mieszanej czyli Krem z zielonej glinki nawilżający 30 ml ponieważ ten co kupiłe ze strony www.acne.pl jest do cery suchej a ja takiej nie mam.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
hm a jezeli mnie sypie praktycznie codziennie zwlaszcza na twarzy (typowy tradzik i przebarwienia) to ten wlasnie bedzie dla mnie dobry? Myslicie, ze jest skuteczny? Dino?

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
cieniasss to zależy jaką masz cere. Ja mam mieszana więc kupie sobie właśnie ten. Są tam też kremy do cery suchej i tłustej. Spróbuj kupić i zobaczysz jakie efekty.
Czytałem na temat zielonej glinki w walce z trądzikiem i nawet stosowałem maseczki Dermaglin z zielonej glinki i musze przyznać że były dobre.
Tu masz strone to poczytaj sobie http://www.glinka.com.pl/index2.htm - zwróć uwage na Artykułu prasowe.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
Dino to jest na podstawie moich przemyslen. Moim zdanei mnei oplaca sie kupowac tgo kremiku za taka cene jak moge kupic glinke za 40 zlotych 400g !! czyli troszke wiecej niz ten kremik ma . Jak on niczym szczegolnym sie niewyroznia oprocz tego ze ma glinke to po co przeplacac ??
Ja stosowalem glinke i mi tak srednio pomogla, moim zdaniem jak juz kupowac glinke to z dodatkowymi mikroelementami np. glinka dermiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
matee19 gdzie kupisz glinke za 40zł - 400g? Zielona glinka jest droga i napewno takiej ilości nie kupisz za taką cene.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
Kupisz kupisz !! w sklepie on-line - " http://www.esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=24848&session=d607c5a71d527330 " . Sklep ogolnie polecam, nei ma co sie bac ze nie przysla itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EFFACLAR K

Następny temat

Do panow ;-]

WHEY premium