SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Toaleta dla facetów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Witam!

Założyłem tutaj ten temat bo nie bardzo moglem go dopasowac gdzies indziej.. Jesli ktos bedzie zainteresowany tym tematem, to poprosze ktoregos z moderatorow o przesuniecie go w razie potrzeby w bardziej stosowne miejsce :)

A wiec sprawa wyglada tak.
Chcialbym spytac obie strony o zdanie i praktycznie rady: jak facet moze zadbac o siebie, wygladac schludine i zdrowo, by podobac sie kobietom.

Faceci: jakie kosmetyki/zabiegi stosujecie na codzien? Moze polecicie jakies kremy, pianki do golenia, balsamy, żyletki itd.

Kobiety: jak wedlug was powiinen zadbac o siebie nowoczesny facet, na co zwracacie uwage (np. podobno kobietom podobaja sie ladne oczy... jak mozna je jakos wyeksponowac, poprawic ich kondycje itd..? ;))

Moze moglibysmy stworzyc takie male kompendium wiedzy dla faceta odnosnie jego 'urody', tj. doboru kosmetykow i codziennej toalety..?

Co wy na to? Czekam na odzew (mam nadzieje ze faceci nie pojada po mnie za zalozenia takiego tematu
(jesli podobny temat znajduje sie juz na forum (bo ja takiego nie znalazlem) prosze o usuniecie tego i podanie namiaru. dziekuje)


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe nio no raczej nie bede obstawiac zakladow kilka razy mi sie udalo ale stanowczo za malo, tu fart nie wystarczy trzeba cos wiedziec, a ja nie interesuje sie pilka nozna a moje poglady wnioskuje z doswiadczenia :) oczywiscie nie mowie tu ze wszyscy faceci ale ze duzo, nie lubie jak ktos stawia wszystkie kobiety pod jedna krecha wiec ja tez tego nie robie.pozdro

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
spoko temat moze byc , panie do roboty ....

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975
Tylko niech się wypowiadają Panie.. nie dziewczyny mające 15 lat.

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Dokladnie, tez mnie to interesuje! Czekam na odpowiedzi drogie Panie! Pozdrawiam

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
podobno kobietom podobaja sie ladne oczy... jak mozna je jakos wyeksponowac, poprawic ich kondycje

aby zadbac o kondycje oczu musisz mrugac
codziennie po 1000 razy kazdym okiem

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Facet musi mieć w sobie "to coś"

A "to coś" w wolnym tłumaczeniu to : kasa, samochód, ładna twarz


pzdr Mań

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Zapomniales dodac ze mam miec 50 w lapie i lysa glowe a samochod to czrne BMW

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
dokładnie maniek! wszystkie mówią ze mezczyzna musi miec to cos, a glowne cechy "tego czegos" to to co wymieniles...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z przedmówcami . Jak to mówi mój kumpel : facet musi być ładny z ryja i mieć najlepiej BMW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
dzieki

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
a ja jeste miły, sympatyczny, elokwentny i wogole fajny taki
i kazda jest moja

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po czym i dlaczego??

Następny temat

kłopoty z trzustką

WHEY premium