SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Toaleta dla facetów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
miałem nadzieje że Cie zobacze chcialem Cie przekupic sogiem

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe nie ma tak dobrze:P no to zeby mnie zobaczyc to trzeba naprawde zasluzyc a nie przekupywac sogiem

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
wymieńmy sie fotkami

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Maniek nie zemna te numery ja na sogi łakomy nie jestem wiec nie ma takiej opcji ... natomiast kolezanko droga do Ciebie mam pytanko w takim razie jak sogiem gardzisz to jak mazna sobie zasłuzyc na Twoja fotke hęę ..???

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hmmmmm powiem ci ze dobre pytanie. w sumie to nie wiem jak ale napewno nie latwo. jak uznam ze zasluzyliscie to wkleje ...kiedys

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
priv...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
ufff... chyba nikt nie zdazył przeczytac tego co tu było napisane wczesniej ( i juz nie zdazy ) mam szczescie zdazyłem edytowac ;) tak sie koncza balety...;P lol POZDRO !!!

Zmieniony przez - Mati_16 w dniu 2006-06-16 10:23:09

Zmieniony przez - Mati_16 w dniu 2006-06-16 10:26:24

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3880
buhahaha ale odzew. wyglada na to ze faceci nic nie uzywaja a kobietom jest obojetne jak wygladaja faceci :)

ja na codzien uzywam kremu nivea oraz balsamu nivea q10. szampon i odzywka bo mam dlugie wlosy. pianek nie uzywam bo gole sie elektryczna. zeby myje pasta do zebow. nie pozwalam za bardzo odrosnac paznokciom. i wiecej rzeczy mi aktualnie do glowy nie przychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
kurde ja bym nie mógł mieć długich włosów maskara jak dla mnie

Ale jak Tobie jest wygodnie to LOoz

Każdy ma inny gust

pzdr

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3880
wbrew pozorom to wcale nie jest duzy problem. a poza tym wiele kobiet to kreci :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po czym i dlaczego??

Następny temat

kłopoty z trzustką

WHEY premium