SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Takie szybkie pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

M

Waga

85

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Nie znane mi

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wf w szole Koszykówka 2x w tygodniu po 2 h i dla rozrywki poza tymi dniami po kilka h

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Koszykówka

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Kiedyś była

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bardzo Dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Witam otóż od 2 miechów siłownia jest u mnie zamknięta i już jej nie ma więc od czasu do czasu chodząc na kosza siedze w domu i nie mam co robić postanowiłem robić pompki brzuszki lub przysiady albo to to i to ale pytanie no więc jakiś szczupły nie jestem chodziłem żeby coś ze sobą zrobić ważę 83 kg wzrost 176cm fat mam rozłożony najwięcej jest na brzuchu i klacie , i teraz zaczynając pompki boje się że ,,cycki'' które mam mogą się powiększyć ale słyszalem podobno że wł pompki likwidują takie coś to prawda ktoś się z was z tym zetknął warto zaczynać czy nie ?
Może jakaś dieta do tego ? Lepsze efekty by były ?Jak tak to jaka ?
Dziękuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Zacznij od obliczenia Swojego zapotrzebowania kalorycznego
ułóż dietę i wstaw do oceny
zacznij się ruszać czyli jakieś aero siłownia
W końcu pisze, że chce zgubić fat wiec do dzieła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Napisałem , że u mnie już siłowni nie ma a jedynym aero to 2x w tygodniu kosz po 2h i do tego 3x wf w szkole.
A co do tego obliczania kalorycznego jak to obliczyć ?

A odpowiedział byś mi na to pytanie
,,zaczynając pompki boje się że ,,cycki'' które mam mogą się powiększyć ale słyszalem podobno że wł pompki likwidują takie coś to prawda ktoś się z was z tym zetknął warto zaczynać czy nie ? ''
Mam widoczne odstającą klatke ale niewygląda ona raczej jak u kogoś kto ćwiczyl na siłowni, i nie chce skończyć z cyckami jak dziewczyna.
Dziękuje i pozdrawiam.

Zmieniony przez - MosznaOgra w dniu 2012-09-29 09:33:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekkie ćw. a jaka dieta?

Następny temat

BMR - zapotrzebowanie - śmieszne pytanie

WHEY premium