SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:redukcja dyma-burn(pods.12str),thyrotherm (pods.28str.) by ripahza.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
hmmm..trening super.. odczułem go bardzo dobrze siła nie spadła ..a nawet mam wrażenie że poszła w górę :D po treningu 40 minut bieżni i szybkiego chodu..

po treningu 3 caps BCAA Vitalmax popiłem 40-50g Carbo Biogenixu
za około 45minut wypiłem porcje białka Whey Protein Complex

nastepnie jakąs godzine po białku zjadłem 200g piersi z kurczaka na grillu + 40-50g ryżu ..

no i jakieś 2 godziny później ..czyli przed momentem 150g sera białego chudego.. zaraz apteczne ZMA i sen... Zzzzzzzzzzz.. Zzzzzzzz... Zzzz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 731
Mam takie pytanko czy przy takiej redukcji jest dobrze popic isostara po np. porannym bieganiu ipopoludniowej silowni ?

Witam i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
szejk potreningowy na redukcji - 30-40g wegli + 20-30 g bialka
i starczy

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dokładnie jak Fu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Dziś doszły do mnie :

Thyrotherm 120caps (ulitmate nutrition)
BCAA 2200 200caplets Complex (dymatzie)


została jeszcze kwestia białka..ale prawdopodobnie będzie to Dymatize Elite Whey Protein 2.3kg..

Dziś basen o 18.. trzeba troche popływać i troche sie poregenerować jacuzzi ..

Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-03-15 13:18:18

Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-03-15 13:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Jutro prawdopodobnie będą fotki.. bo już będe kończył Dyma-burn i wchodze na coś mocniejszego na efece hmmmm ale jestem ciekawy działania..ciekawe jak poklepie no i za jakies 20-30 dni koniec redukcji i trzeba będzie pomyślec nad planem siła/masa

pozdro dla tych co odwiedzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
...jutro półpodsumowanie testu i fotki..kończy mi się własnie jutro dyma-burn,a od poniedziałku wchodze na Thyrotherm..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ciekaw jestem, co udało Ci się już osiągnąć.

Co do białka, też wziąłem Elite Whey Protein. Ciekaw jestem, jak będzie smakować. Będę miał smaki mocca i toffi.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no myśle że jakiś kolosalnych efektów to nie zrobiłem ..ale jest lepiej dużo lepiej niż około 3.5 tygodnia temu...jak na taki czas to myśle że moge być zadowolony z efektów i jestem na dobrej drodze..którą wspólnie z thyrotherm przejde dalej ) wagowo jest sporo mniej ..wizualnie sporo lepiej ..a siła "o dziwo" nie spadła a nawet w niektórych ćwieczeniach poszła w góre nie wiem czego to jest zasługą ale myśle że cieższych treningów , BCAA i napewno wysokobiałkowej diety.. ale dziwne że od tych aerobów nie spadła siła..przeciez ja ich przez cały sezon nie robiłem i do tego ten basen..no nie wiem tutaj jestem miło zaskoczony i mam nadzieje że tak będzie dalej

saib ja kupilem Elite Whey po bardzo dobrej cenie wiec nawet nie wiem jaki to bedzie smak ale prawdopodobnie Berry ..słyszałem że Elite smakuje dobrze więc.. powinnismy byc obaj zadowoleni hehe wpadnij jutro obcenić półpodsumowanie

ja postaram się zrobić fotki takie żeby jak najlepiej możnabyło porównać z poprzednimi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
No i o to chodzi.
Już teraz grats. Jutro ocenię fotki.
No i powodzenia dalej.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Clout

Następny temat

Witaminki- jak je pogrupowac?

WHEY premium