SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy a wzrost kosci na dlugość

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
spice popieram co do bialka ! mlodzieniec powinien jesc 2 g bialka na kg wagi ciala, 6g wegli i 1 g tluszczu, starszy zawodnik je wiecej bialka mniej wegli.
co do treningu - tez popieram - sila + masa = sztanga /przysiad, wyciskanie, ciagi, podciagnmiecia/ w tej kolejnosci.
co do mych 7 lat i /tylko /3kg masy to wcale nie jest malo , jesli wezmiesz pod uwage twardosc miesni, zmiane proporcji skladu ciala woda/tluszcz/miesien to 3 kg to duzo , wez 3 kg wolowiny i wyobraz sobie ze rozkladasz to na swoje cialo, jako wlasne miesnie - czy dalej bedziesz twierdzil ze to malo ?
koledzy myslcie i jeszcze raz myslcie
ja przy wadze 107 kg majac twardxe miesnie, w pasie 84cm wzrostu 182cm potrafilem wykonywac serie martwego ciagu na 260kg a tymczasem otluszczone monstra wazace 130kg jedynie mogly sobiee pomazyc o podobnych ciezarach, wielu nawet nie probowalo cwiczyc na porownywalnych ciezarach
masa nie rowna sie klasa !
kto lepiej sie prezentuje zawodnik o wzroscioe 180cm wagi 100kg majacy 10%tluszczu czy zawodnik o wzroscie 180cm wagi 120kg ale majacy 20%tluszczu ?
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
marku wiadomo jest ze 10mg dianabolu z rana pokrywa sie z wyrzutem testosteronu i nie powoduje blokady, ale ciekawi mnie czy podobnie mozna zastosowac propionat testosteronu - codzienne poranne iniekcje jego niewielkiej ilosci (jesli tak to opcjonalnie w jakich granicach) rowniez nie powinny zaklucac pracy ukladu jadra-przysadka-podwzgorze czy nie mam racji ?

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-08-11 18:48:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
marku sprawdź @

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
koledzy przestancie snic !! sterydy nawet w dawkach pokrywajacych produkcje dzienna sa dla ludzi najacych zakocenia wydzielana wewn. a nie dla zdrowych mlodych chlopakow. nie mam co sprawdzac bo to oczym mowimy to elementarna wiedza endokrynologii klinicznej. nawet male dawki stosowane dlugotrwale przxez mlodego czlowieka , owszem przyczynia sie do rozwoju muskulatury , ale na pewno w jakim s stopniu zaburza wydzielanie wewn.
dlaczego wymagacie ode mnie by Was uspakajac ?
chcecie uspic wasz wewn. glos ktory mowi Wam ze ryzykujecie z e zdrowiem !?
zachowujcie sie wreszcie powaznie i jak ludzie dorosli , czyli badzcie gotowi na poniesienie konsekwencji stosowania dopingu !!!
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Marek C. co Ty wiesz o zabijaniu..Ty stara dupa jesteś

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> dlaczego wymagacie ode mnie by Was uspakajac?
> chcecie uspic wasz wewn. glos ktory mowi Wam ze ryzykujecie z e zdrowie!?
> zachowujcie sie wreszcie powaznie i jak ludzie dorosli , czyli badzci
> gotowi na poniesienie konsekwencji stosowania dopingu !!!

Glos wolajacego na puszczy.
W pewnym wieku mysli sie dolnymi partiami ciala a nie glowa.
A niektorym tak zostaje dozywotnio

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Trol watpie w to bys mi to powiedzial prosto w twarz, bedac anonimowym mozna sobie pozwolic na wiele, jakze jednak bledna wyczyny wielu mlodziancow kiedy trzeba "odslonic przylbice "
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
oj to taki gryps był tylko...nie bulwersuj się...a tak na poważnie..jak dla mnie z tymi sterydami a wzrostem kości na długość jest to jedna wielka zagadka to zależy od człowieka od jego genów różne przypadki się zdarzają ,a tak wogóle gadasz głupoty jakbyś zjadł wszystkie rozumy że po saa nie się nie urośnie i wogóle a tym czasem lekarze podają teścia na wzrost jestem w tym temacie na bierząco więc wiesz...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> gadasz głupoty jakbyś zjadł wszystkie rozumy że po saa nie się nie urośnie
> i wogóle a tym czasem lekarze podają teścia na wzrost jestem w tym temacie
> na bierząco więc wiesz...

Ja dorzuce swoje 3gr.

Jestes pewien, ze ten przypisywany testosteron ma wywolac
wzrost kosci a nie cos innego w organizmie mlodego chlopaka?
Pytales lekarza o detale, dlaczego przypisuje testosteron?

Bo na moj chlopski rozum to moze byc tak:
W okresie dojrzewania szybko rosniemy, wtedy tez zapewne zachodza
powazniejsze zmiany w ulkadzie rozrodczym. Wiem, ze wtedy naturalna
produkcja testa szybuje w gore no i wzrost tez. Te dwie rzeczy
wydaja sie byc ze soba silnie skorelowane.
Wymozdzylem wiec sobie ze: lekarz przypisujac niskiemu mlodzikowi
test chce pobudzic jego uklad rozrodczy co uruchomi cala lawine
przemian w jego organizmie, ktore sprawia miedzy innymi, ze zacznie
rowniez rosnac.

Wiem natomiast (niestety nie pamietam zrodla), ze ciezarowcy
wciagajacy testosteron od wczesnej mlodosci sa bardzo niscy
(przyklad to chociazby Sulejmanoglu). Oczywiscie nie tylko
anaboliki hamuja im wzrost ale i wczesne dzwiganie ciezarow.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Masz racje.Wiadomo ze nie przepiszą kolesiowi 25 lat teścia na wzrost. Testsosteron pobudza wszystkie hormony przysadki w tym hormon wzrostu ponosi się w tedy znacznie produkcji IGF-u ,a ciężarowcy są niscy bo po pierwsze nie oszczędzali kręgosłupa podnosząc nie małe ciężary a poza tym ich dawki o wiele się różniły niż te które przepisuje lekarz to tak na mój chłopski rozum ,a to że lekarka przepisuje teścia i antyestro na wzrost wiem na 100% bo z nią rozmawiałem.

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca lipa czy ok ??

Następny temat

Propiobolin 100

WHEY premium