SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy a wzrost kosci na dlugość

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
marek - jak zwykle sensowna odpowiedź

trening- HST
dieta - 6posiłków dziennie, w każdym posiłku ryż/kasza/kuskus/makaron po 100g, nie naraz ale jednego z tych, i minimum 40g bialka z sera.miesa etc.
warzywa owoce to nie musze pisac, tluszcze - oliwa z oliwek, omega3 z tabs,

regeneracja - 8h snu
suple; Cell Pump+Kreatyna mono Olimp+ ok5kg gainbolica

efekt; zaden
ho.oj nie wydzielanie hormonalne mam w tym wieku, sory

a tak wogole to nie mow, ze cwiczyles 7lat i przez te 7lat zrobiles 3kg masy, cwiczac na mase, czy mi sie pomylilo i cwiczyles na sile?

Zmieniony przez - mjś w dniu 2006-08-10 23:51:51

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
mjś - piszesz tutaj, ze wedlug Ciebie wszystko jest ok - trening, regeneracja, dieta - ale tak naprawde obiektywnie to moze ocenic ktos, kto ma troche wiedzy i obserwuje Cie na codzien. Ciezko okreslac bledy jakies popelniasz uprawiajac kuturystyke, nie majac z Toba osobistego kontaku - mozna jedynie domniemac. Z tego co napisales nasuwa mi sie nastepujaca mysl - zbyt duza ilosc bialka - wiem, brzmi niesamowicie, bo przeciez wszedzie pisza i przyjelo sie, ze minimum 2g na kg masy ciala, a im wiecej tym lepiej. Trzeba miec jednak na uwadze, ze na wchloniecie jednego grama bialka potrzeba dosc znacznej ilosci energii (kalorii) i spozywajac zbyt wiele bialka osiagamy efekt wrecz odwrotny - waga spada - brakujaca energie pobieramy z tkanki tluszczowej. Byc moze Ty osiagnales akurat ten stan rownowagi pomiedzy wzrostem a ubytkiem wagi. Miej rowniez na uwadze, ze osoby proponujace duze ilosci bialka jako recepte na przyrost masy, czesto biora dodatkowe "dopalacze" co powoduje, ze ich organizmy maja akurat potrzebe na wieksze ilosci bialka niz organizmy osob cwiczacych na sucho. Ale wracajac do sedna - kojarzysz moze Krzysztofa Dykty ? To taki kulturysta mlodego pokolenia - byl nawet mistrzem swiata juniorow. On w okresie przygotowan spozywa wlasnie 1g bialka na kg masy ciala i sporo weglowodanow - wtedy wlasnie przybiera najznaczniej na masie.

Druga mozliwosc stagancji to sam trening - zawsze mam ubaw z malolatow, ktorzy przychodza na silownie i katuja MASZYNY ! 300 serii po 500 powtorzen na roznego rodzaju wyciagach itp. A potem za kulisami narzekaja, ze bez "srodkow" to jednak nie da rady :) Jasne, maszyny sa wygodne, ale prawdziwa mase buduja cwiczenia na WOLNYCH ciezarach - a juz krolem sa ciagi i przysiady - zreszta wspominal juz o tym marek.c. Wlasnie te dwa cwiczenia powoduja najwiekszy wyrzut roznego rodzaju hormonow anabolicznych. Na palcach jednej reki moge policzyc osoby na mojej silowni ktore regularnie wykonuja siady i ciagi. Jasne, mozna mowic, nie robie ciagow - oszczedzam plecy :P ale tak naprawde, nie robie, bo to zbyt meczace/wymagajace cwiczenie - lepiej isc pokatowac maszyne wykonujac 100 nastepnych serii - w trakcie ktorych mozna nawet pogadac z kumplem obok :) bo przy tego rodzaju wysliku nawet oddechu nie trzeba kontrolowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2333
ok, troche juz rozumiem, ale napiszcie jeszcze jak sie ma wzrost do stanozololu i npp

Diuretykom i Dzieciom Neostrady mówimy NIE!
Program z udziałem mistrza Pudziana
http://www.stoptokiohotel.org/news.php?rowstart=5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Stanozol - jak kazda pochodna testosteronu - scislej w tym przypadku dihyhrotestosteronu (DHT) - wykazuje dzialanie zblizone do orygnialu, efekt jest wiec podobny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2333
a npp?

Diuretykom i Dzieciom Neostrady mówimy NIE!
Program z udziałem mistrza Pudziana
http://www.stoptokiohotel.org/news.php?rowstart=5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A co to jest npp, bo szczeze mowiac nie wiem :) to jakis skrot od czegos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
nandrolone phenylo propionate-ktos Ci sie spice na konto wkradl?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Hehe :P wypadlem z obiegu i nie znam takich sprytnych skrotow :)

wiec co do npp, to tez Ci nie pomoze urosnac na dlugosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Krzysztof Dykty bodajze poltora roku temu - niezle pojechal - chyba w kilkanascie miesiecy tak sie podciagnal jakosciowo, ze ja ******le.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Mial dobrych "doradcow"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca lipa czy ok ??

Następny temat

Propiobolin 100

WHEY premium