SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzenie diety - redukcja tłuszczu z dolnej partii brzucha.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 707
Witam,

Mam problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej z dolnej partii brzucha. Zaczne od tego, ze mam budowę ektomorfika z tendencja do odkladnia się tkanki tłuszczowej na brzuchu, jak wszyscy:P Nigdy nie miałem jakiejs wielkiej opony, ale nigdy tez nie miałem odkrytych miesni brzucha. Przed wejściem na mase chciałem się całkowicie pozbyć tłuszczu z brzucha i walcze z tym już od kilku miesięcy.
Sporo zrzuciłem, ale w pewny momencie się zatrzymałem i od dłuższego czasu nic się nie zmienia.

W dodatku gdy napne brzuch jeszcze to jakos wygląda. Delikatnie zarysowują się miesnie na gornej partii, bez napietego wygląda to trochę jakbym zjadł balona ;/

Robilem tez TSH i wszystko ok.

Napisze może co jem bo tutaj może być problem, a jakos specjalnie się nie znam.

Potrzebuje około 3000kcal do utrzymania wagi. Jem teraz 2500kcal b180 ww250 t80 (od tyg, wcześniej miałem b160 ww310 t70, teraz testuje z mniejsza iloscia ww). Trenuje 4 razy w tyg + 3 hiit po 10 min + rower w dni nietreningowe.

Sniadanie 10:00

Jajecznica z 4 jaj + pomidor + cebula + chleb razowy + trochę ketchupu.

Obiad 14 (przedtreningowy)

Ryz paraboliczny lub brązowy / kasza / ciemny makaron + piers z kurczaka + pomidory / brokuł / szpinak. Mieso podsmażam na oleju ryzowym + trochę sosu z koncentratu pomidorowego.

Obiad 2 18:00 ( potreningowy)

To samo, dodaje trochę oliwy + jakiś owoc np. banan

Kolacja 22:00

Serek wiejski lekki 400g

Najczesciej to tak wygląda. Smakuje, pasuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html w takiej formie wrzucamy diety, razem z ankietą działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 707
Dietka w poprawnej formie.

Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 82/83kg
Wzrost : 192
Obwód ramienia : 35
Obwód pasa : 87/88
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15-20%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Siłownai 4x w tyg, hiit 3 razy w tyg, rower 1-2 razy w tyg
Odżywianie : zdrowo, zwracam uwagę na to co jem
Cel : utrata tłuszczu z brzucha przed wejsciem na mase
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : Czuje sie dobrze, zadnych chorob, tsh OK
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, rower, orbitrek, koszykówka
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Omega3, witaminy multipack, spalacz lipocore FA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : jeśli będzie potrzeba
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana




Zmieniony przez - yenksy w dniu 2014-10-16 00:09:39

Zmieniony przez - yenksy w dniu 2014-10-16 00:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakopiańska MASAKRA ! - Dziennik

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium