SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fighter z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Jestem nowo zarejestrowanym uzytkownikiem mam 25 lat pochodze z Poznania i cwicze amatorsko na silowni. Mam pytanie dotyczace spalania tluszczu. stosowalem kiedys l karnityne 1000 mg lecz bylo to tylko 1 malo opakowanie niestety nie zauwazylem wielkich postepow, mam 178 i waze 74 kg wiec nie mam wielkiej nadwagi niemniej jednak nie moge sie pozbyc tkanki ktora przyslania miesnie brzucha wiec cwiczenie ich nie wiele mi daje. Jaki jest czas uzywania l karnityny jakie sa potrzebne ilosci czy w polaczeniu z fat burner ? byc moze za szybko zaniechalem dalszego stosowania ? po jakim czasie mozna liczyc na wyciecie sie z niechcianej warstewki tluszczu i ile trzeba w sumie zuzyc tej l karnityny (ile czasu uzywac) Bardzo dziekuje z gory na odpowiedz na moj list i pozdrawiam uztykownikow forum


Tomek

Pozdrawiam - Tomek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
1. poszukaj w dziale suplementacja mojej odpowiedzi na post "KARNITYNA"
2. sama karnityna nie spala tluszczu, a jedynie ulatwia jego transport wewnatrz komorki.
3. zeby spalic tluszcz potrzebne sa dlugotrwale ( dluzsze niz 30 minut ) wysilki tlenowe, czyli inaczej mowiac aerobowe tj. bieganie, jazda na rowerze, wioslowanie itp., a nie wyciskanie sztangi, czy zrobienie 100 brzuszkow
4. zeby spalic tluszcz z brzucha trzeba robic aeroby, a zeby miesnie byly ladnie nabite i wyeksponowane, to trzeba robic brzuszki, scyzoryki, unoszenia nog itp.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
dzieki za szybka wypowiedz wlasciwie to postepowalem w taki sposob (biegalem + dostarczalem l karnityne) troszke to poprawilo moj wyglad lecz do porzadnego wyciecia sie to jeszcze wiele brakuje. Mysle ze zbyt szybko sie zniechecam stosowalem to przez 1 miesiac. Czy wykonujac taki plan (biegi + silka + l karnityna 2000 mg dziennie) zuwaze powazne zmiany powiedzmy po 3 miesiacach a nawet dluzszym stosowaniu? Slyszalem kiedys wlasnie ze trudno wlasnie sie pozbyc tej ostatniej przyslaniajacej brzuch warstwy tluszczu ogolnie czlowiek chudnie ale ze wszystkiego
Tomek

Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
ja raczej bym w tygodniu robil 2-3 dni na silowni i 2 dni przeznaczal na bieganie, bo inaczej to mozna sie szybko przetrenowac i zniechecic. I na tej silowni tez nie przesadzal z cwiczeniem na mase, robilbym raczej serie do 15 powtorzen, trening obwodowy i wytrzymalosc

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
wlasnie planuje 3 dni silki pon - sr - pt , reszta to by byl trenig aerobowy polaczony z brzuszkami do tego karnityna (chcialbym jeszcze fat burnera jak starczy kasy:) mam nadzieje ze jak tak pociagne pare miechow to wkoncu zobacze zyly i wciecia :)
pozdr
Tomek

Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Ja wlasnie koncze branie Xenadryny i widze spore efekty.Spodziewalem sie jednak czegos lepszego.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Czy możesz mi powiedzieć coś o tej Xenadrynie bo przed tem nie słyszałem o takim środku co ona daje i jak się to bierze.

dzięki i pozdrawiam


Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Wlasnie umiescilem moje wyniki na forum.Zobacz."Efekty Xenadryny" i podobne w dzialach Trening Fitness i Suplementy.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
dzieki i pozdr


Tomek

Pozdrawiam - Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wzmocnić kości?

Następny temat

Tłuszcz!!! Koniecznie czytaj !!!

WHEY premium