SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu, a strach przed rozbudową mięśni.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Witam Was kochani specjaliści ;) Założyłam tu konto z powodu jednej, nie dającej mi spać kwestii.
Od dwóch tygodni ćwiczę na siłowni. Są to ćwiczenia rozciągające, brzuszki, ale też po radzie "trenera", podnoszenie hantli, ćwiczenia na triceps itd.
Moje pytanie: Czy przy takich ćwiczeniach, również siłowych, jest możliwość nie spalenia tłuszczu, a w zamian przybrania masy mięśniowej? To moja największa obawa, zamiast szczupłą, stać się umięśnioną.

Chcę zrzucić ok. 10 kilo, czy idę w dobrym kierunku? Czy zamienić siłownie na po prostu codzienne bieganie. Przyznam, że byłoby mi szkoda, takie ćwiczenia jak najbardziej mi odpowiadają.

Dziękiii! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic o Tobie nie wiem, ale powiem, że owszem, zbudujesz wielka masę mięśniową machając różową hantelką, jeśli:

1. Masz 4 pary jąder przeszczepionych od rozpłodowych buhajow
2. Potrafisz bawić się steroidami anabloliczno-androgennymi.

Nie, nie urosną Ci mięśnie i nie będziesz wyglądała jak kulturystka na scenie, która trenuje po kilka godzin dziennie i zjada 1000kcal w pierwszym posiłku. Z prostej przyczyny: do tego potrzeba testosteronu, a Tobie Matka Natura dała go maciupeńko, jedynie tyle, żeby Ci się kościec kupy trzymał, żebyś mogła jędrność ciała zachować (tu paradoks: jędrny jest tylko i wyłącznie mięsień) i żebyś miała libid na sensownym poziomie.
Na rozrosty mięśni poskąpiono.

Po raz kolejny widzę ten paradoks: chcę mieć jędrne ciałko, płaski wyrzeźbiony brzuszek, okrągłą pupeczkę, jędrne udka... Ale mięśnie??? Nigdy w życiu. No to mięśnia nie ma, a co jest?

A no to jest co po lewej. Natomiast ta pani po prawej nie knuje teorii o tym, jak się jej mięsnie rozrosną, tylko je ćwiczy z największą intensywnością, jaka jest u niej możliwa. No i je ma. Zwłaszcza fajnie na dupci urosły. Jędrniutka, aż się klepnąć chce



...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Uff, to mogę spać spokojnie. :D Taką "umięśnioną" pupcie to mogę mieć. Testosteronu mało, potwierdzam. Jąder nie zauważyłam.
Dzięki za uspokojenie, wracam do ćwiczeń. :D
Ale dołożę jeszcze aerobowe, żeby te mięśnie było widać.

Zmieniony przez - ladyhawke92 w dniu 2013-07-27 09:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nastolatka 15 lat - cwiczenia

Następny temat

Marti z nową energią - powrót...po porażce ://///

WHEY premium