SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek siły w bicepsie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
Witam.

Ćwiczę ok. 1,5 roku i niedawno napotkałem bardzo dziwny problem. Z każdym treningiem mam coraz mniej siły w bicepsie. Kiedyś np. wykonywałem poprawne 10 powtórzeń z ciężarem 40 kg na sztandze, a teraz nie jestem w stanie zrobić tylu powtórzeń nawet ciężarem 30 kg (!)
Jestem prawie pewien, że nie jest to kwestia przetrenowania, ponieważ biceps trenuję tylko raz w tygodniu. Zrobiłem nawet dwutygodniową przerwę, żeby się upewnić i nic to nie dało (a nawet teraz jest jeszcze gorzej).
Co ciekawe - jest to jedyna partia mięśni, na której mam spadki. Z niczym innym nie ma problemu. Jak to możliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
może przez intensywniejszy trening na partie ktorą robisz przed bicepsem? ja robilem plecy z bicepsem i jak dokladalem ciezar na plecy to mialem mniej sily w bicepsie, bo pracuje on mocno przy treningu pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
Łączę biceps z klatką, więc raczej go nie przemęczam wcześniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 4x week masa do oceny

Następny temat

Redukcja czy masa ?

WHEY premium