SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1901
Siema.
Miałem 1 miesiąc przerwy od treningów.
Po 2 tygodniach zauważyłem znaczny wzrost siły dosłownie z dnia na dzień o 1 powtórzenie więcej.Pod koniec przerwy brałem 95kg 7/8
razy teraz po 2 tygodniach ćwiczeń FBW 95 2/3 razy max.
Siła wróći po przerwie ?Czy coś źle robie?



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 79

Wzrost: 183

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 1rok

Uprawiane inne sporty: -------

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): jest wszystko co potrzebne bez wyciągów

Dieta: Staram się

Przeciwskaznania medyczne: -------------

Zażywane suplementy: ------
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Robisz maxy.

Wracasz po przerwie.


Zrób takim cięzarem aby każe powtórzenie w serii było poprawnie technicznie z zapasem 1-2 powtórzenia w serii. Dodawaj co serie/trening tyle na ile pozwala ci technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1901
Wiesz 2/3 razy sprawdzić podczas miesięcznej przerwy to chyba nie tak źle.

Tak właśnie staram się robić.

Zostało mi 6tygodni do przerwy i podczas niej siłą wróci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Maxy powinny być planowane a nie robione "ot tak sobie", więcej szkody niz dobrego.

Siła powinna wrócić na plus ale tego nikt nie jest ci w stanie okreslić w 100%, odpowiedź zna tylko twój oragnizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy na pierwszy cykl

Następny temat

FBW na masę - jest ok?

WHEY premium