SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sila bez zwiekszania objetosci

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1110
Witam, moze zabrzmi to troche dziwnie ale nie chce, aby niektore partie mojego ciala sie zwiekszaly, jednak chce zwiekszac ich sile i wytrzymalosc. Odkad zaczalem cwiczyc stawalem sie coraz wiekszy i silniejszy, jednak moje miesnie staly sie troche mniej wytrzymale np przy noszeniu drewna szybko zaczynaja mnie bolec nawet przy cierzaze identycznym co pare miesiecy temu. Co polecacie? Cwicze 3 razy w tygodniu, moj staz wynosi ok roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 399
jak chcesz połorzyć kogoś na łape to też jest ważna technika, moja rada jak chcesz kogoś połorzyć na rękę to przy siłowaniu trzymaj jak najblirzej dłoń barku, bo im dalej dłoń od barku tym więcej siły musisz włorzyć by kogoś pokonać na rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
odpowiedz jest jedna...."na majkela"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
nieiwem dlaczego niechcesz zwiekszac objjetosci... ja mysle ze pozniej walniesz rzezbe i bedzie super. Ale nie w tym rzecz bo to moje zdanie a tak na prawde niewiem jak ci pomoc ale pisze bbo widzialem w profilu ze mamy te same zainteresowania *fajne dupy) a tak eserio na pewno na majkela nie pomoze ale 36 w lapce... jak jeszcze pare cm przyjdzie to sie mym zdaniem nic nie stanie przyjacielu...

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1110
Dane troche juz nieaktualne, teraz mam ok 38cm ale problem w tym ze moim rodzicom nie podoba sie, ze cwicze i jak starszy zobaczyl mnie z napietymi motylami to prawie po ryju dostalem (chociaz nie sa duze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mist masz 38 w bicu i starszego sie boisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
to ile tata ma ? 38 w bicu i jeszcze ci podskakuje ? a tak srio to czemu im sie to az tak nie podoba... moze boja sie abys nie bral jakis sterydow etc. Bierzesz jakies odzywki ?

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Tez ciezko miałem z przyzwyczajeniem rodziców do tego ze cwicze twierdza ze pózniej bede wygladaj jak jakis przestepca:p niepodoba im sie ten wyglad jaki maja strongmani lub kulturysci ale mi sie to podoba i powiedziałem rodzicom ze lepiej jak cwicze niz miałbym cpac czy pic czy palic:p i mam spokuj z nimi:p

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
moi rodzice maja jakies pozytywne nastawienie do sportu. I nie gadali mi nigdy nic przeciw. Spoko jak cwiczylem w domu to ok. A teraxz kiedy chodze na silownie tez ok. Tylko musze za swoja kase chodzic niestety. Ale to juz z iunnych przyczyn. Jedyne o czym mam gadke to o sterydach. nawret jakbym sobie w domku kreatynke postawil to juz bym mial haje bo nie rozrozniaja tegpo zbbytnio ale narzazie nie mam tego problemu bo supli nie planuje.

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1110
Zeby polozyc go na reke musze uzywac 2 dloni biore fat burnera bez problemu, samo slowo 'kreatyna' jest odbierane na chacie jak bluzg..Chyba po prostu nie chce zebym wygladal jak dres ktory chodzi bokiem przez drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
a ojciec jakis wiekszy jest ???

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1110
W sumie nie wyglada groznie, w ubraniu jak spokojny obywatel po 40..Ma troche sadla i nie widac po nim ze w ogole cos cwiczyl ale jak sie nam wlamali do sklepu to wsadzil 2 gosci do szpitala bez problemu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce sie pozbyc miesni

Następny temat

Zy ja za jade to nei bede rosnanc??

WHEY premium