SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia jako dodatek do treningów karate 1 raz w tygodniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Witam. Mam 15 lat. Trenuję karate już od 8 roku życia i mam zamiar zapisać się na siłownię. Czy chodzenie 1 raz w tyg. na siłkę w takim wypadku ma jakiś sens? Wiem że po kilku dniach postępy które zrobiliśmy na treningach zanikają, jeżeli nie będziemy przez ten czas ćwiczyć. Jeśli już to co mógłbym na tym treningu robić ? Kondycję? Gdybym chciał robić rzeźbę dawało by to jakiekolwiek rezultaty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Ale jakich rezultatów oczekujesz po tym jednym dniu treningowym na siłowni? bo to warto ustalić zanim cokolwiek zaczniesz robić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 136 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1290
Możesz dodać siłownię jako dodatek do karate ale nie da ci to efektów takich jak prawdziwy trening kilka razy w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vacuum trening

Następny temat

Triceps a stawy

WHEY premium