SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPORTERA ŁÓDŹ NIE POLECAM!!!!!!!!

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18483

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Witam,

Odradzam korzystanie z klubu Sportera w Łodzi. Klub ma uchodzić za ekskluzywny (ceny mega, w ogóle nie adekwatne do oferty). Tymczasem brak podstawowych rzeczy takich jak: dozowników do wody, papierowych ręczników do wycierania sprzętu oraz spreju do dezynfekcji. Po za tym sala do ćwiczeń ogólnych ciasna, mega duszna i śmierdząca (nikt nie zainwestował w klimatyzacje, po bokach rozstawiono tylko dmuchawy). Sprzęt, też pozostawia wiele do życzenia. Stary nie zadbany, brak instrukcji w języku polskim, ciasno rozłożony trzeba się nieźle nagimnastykować, aby dotrzeć tam gdzie się chce. Obsługa praktycznie nie widoczna, jak już ktoś łaskawie się zjawi, jest opryskliwy i nie miły. Wiedza instruktorów też rozczarowywuje. Zastanawiam się w ogóle czy Ci ludzie mają jakiekolwiek specjalistyczne wykształcenie. Nie polecam korzystania z ich usług, bardziej zaszkodzą niż pomogą. Zaplecze sanitarne koszmar, nie ma nawet wydzielonego jednego pomieszczenia, aby się spokojnie przebrać. Nie każda dziewczyna ma ochotę świecić tyłkiem przed innymi. Reasumując siłownia raczej o standardzie osiedlowej siłki. Słowo ekskluzywne występuje tylko w nazwie nie mając nie wspólnego z rzeczywistością. Jednym słowem DRAMAT.
7
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jeden miesiąc pochodziłem i uznałem, że te klimaty są nie dla mnie.
Muzyka rzeczywiście tam bardzo mocno przeszkadza, zwłaszcza jak się zaczynała mieszać z tym co leciało w tv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104166
To jaką siłownię polecasz? Oczywiście ze sprayem do dezynfekcji.
1

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za panna Znalazłaś już swojego księcia na białym rumaku ?
Chodziłem tam jakiś czas i jak za ok. 90 zł miesięcznie nawet spoko... ja nie lubię takich bananowych klimacików to zrezygnowałem, ale dla Pań jak najbardziej polecam. Niestety jak widać księżniczki się tam nie odnajdują... sprayów nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
jak dziewczyna nie potrafi się przebrać w obecności innych dziewczyn,
to nie odnajdzie się nawet na "wuefie", a co dopiero na siłowni, czy na jakichkolwiek zajęciach sportowych nieindywidualnych

chłopaków o zniewieściałej psychice też to dotyczy

SPORTERA bardzo fajny klub - polecam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
p1r3k
jak dziewczyna nie potrafi się przebrać w obecności innych dziewczyn,
to nie odnajdzie się nawet na "wuefie",

no uśmiałem się do łez.

a sportera rzeczywiście spoko.
1

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
krótko i na temat: gdzie mogę dostać sprey do dezynfekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Widać, klub nie radzi sobie z krytyką i szturmem wysłał pracowników na odsiecz hehe.
Po pierwsze jeśli klub chce uchodzić za ekskluzywny (a takie ma chyba aspiracje) to niech takim będzie, z krytyki można się wiele nauczyć. A wiec takie rzeczy jak woda, ręczniki i chociażby spray powinny być dostępne. Tak jak to się dzieje w naprawdę ekskluzywnych klubach. Po za tym mam ponad 30 lat wiec sory, że zawracam uwagę na prywatność. Takie miejsce powinno być udostępnione w tzn. ekskluzywnej siłowni, którą sportera NIE jest (pewnie tną koszta).
Na szczęście nikt nie podważył moje opinii na temat słabo wyszkolonej kadry, smrodu i słabej jakości sprzętu. Skoro do tego się nie przyczepiliście znaczy, że się zgadzacie z moja opinią. Dziękuje, że macie taką samą opinie jak Ja w ważniejszych kwestiach niż spray.

Pozdrawiam Marta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Mlekołak
Co za panna Znalazłaś już swojego księcia na białym rumaku ?
Chodziłem tam jakiś czas i jak za ok. 90 zł miesięcznie nawet spoko... ja nie lubię takich bananowych klimacików to zrezygnowałem, ale dla Pań jak najbardziej polecam. Niestety jak widać księżniczki się tam nie odnajdują... sprayów nie ma



Tak znalazłam dziękuje:). Partner też nie m dobrego zdania o tym pseudo ekskluzywnym klubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Zielin
krótko i na temat: gdzie mogę dostać sprey do dezynfekcji



Mówisz i masz: http://www.jakzgubicbrzuch.pl/najtaniej/Spray-do-dezynfekcji-mat/406624 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
ale chodzi o dezynfekcję rąk i buzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
Zielin
ale chodzi o dezynfekcję rąk i buzi



No może Tobie, ale nie głupi chłopak jesteś w sieci sobie znajdziesz:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1-3maj otawrte siłownie

Następny temat

Medyczny Trening Terapeutyczny

WHEY premium