SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy na dupie %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Zrobiły mi sie rozstepy na dupie aaaaaaaaaaaaaaa ale to juz dawno tylko nie zczailem ze to rozstepy i one sa takie białe nie różowe... w dotyku takie jakies dziwne jakby lekko sliskie no nie wiem i mam pytanie jak sie tego pozbyć? jakies mascie czy cos? bo to wyglonda jakby mnie ktos nożem pociachał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
****a jaki problem masz, ja mam rozstepy kolo****a na nogach , na bicepsach mam dosyc duze i jeszcze na lewym kapturze mam, prze***ane, ale da sie zyc o i jeszcze na najszerszych grzbietu pod pachami mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
nie jade na zadnym koxie a rostepy są to chyba przez przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
rozstepy na pupci dbre są
na poczatku mialo sie czerone jakby od pasa czy innego kabla ale zbielały i nic nie widac-- nic nie czuc serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze cie starsza chciała zaciachac nozem w nocy jak zobaczyła twoje oceny końcowe.

Najlepsze na to jest masaz jakiejs laseczki , jak wogule jakas bedzie chciała takie cos pomacowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
na tyłku to jeszcze o takich nie słyszałem ale musi byc bolesne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm...
ciekawe co ty robiłeś że je wyczaiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
a co chodzis z stringach po plazy ?heh akurat to jest takie miejsce ze wiele osob nie zobaczy wiec nie przesadzaj ...a pozbyc sie raczej nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dac to sie da ! https://www.sfd.pl/temat131700/

ale mi akurat pewna niewiasta macała i nie widzial nic złego - nie czulas nc -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
heh masc na moczniku mam dosc dokaldnie sprawdzona i ona nie usuwa rozstrepow moze conajwyzej wybielic i jak sie przyjrzec to widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
hmm mozliwe ..

ale nie iwem czy pupa jest takim miejscem czy tylko moja jest tak sexowna ze sobie sama z tym poradziła ale nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
no na tylku tez nie dorobilem sie ale w sumie sa takie czynnosci przez ktore moze sie rozciagnac skora na posladkach heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia dla 15latka

Następny temat

Kto morze pomóc

WHEY premium