SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i rzeźba brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 620

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

82

Wzrost

181

Staż treningowy

rok z przerwami

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

2 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej

joging , siłownia , rower

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

wyrzeźbienie brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 82
Cześć
Słuchajcie mam takie pytanie :
- ogólnie chciałbym trochę zredukować wagę , ale nie jest łatwo , zwłaszcza gdy teraz pracuję . Ogólnie mój dzień wygląda tak - wstaje , szybkie śniadanie typu owsianka , jakieś płatki na mleku i jazda do roboty - od 8-17 , w między czasie jakaś sałatka zjedzona , pizzerka. Wracam z pracy - obiad , ograniczam ziemniaki do minimum i zastępuje surówkami .
Ogólnie wiem , że nie za zdrowa ta dieta, ale bardziej chciałem się zapytać czy jakieś suplementy byłby w stanie mi pomóc w redukcji fatu i nabrania trochę mięśni bo zupełnie się nie znam na tym .
A jeżeli chodzi o treningi to zacząłem teraz Insanity Workout - może ktoś się wypowie na jego temat , jestem na 5 dniu i naprawdę jest kałuża potu po nim i dlatego się obawiam czy przy moim jedzeniu nie jest to szkodliwe i jakie suplementy ewentualnie kupić , żeby nie popsuć się . Dodatkowo biegam ze 2 razy w tygodniu lub jeżdżę na rowerze , ale brzuch niestety jest i za cholere nie mogę go poprawić .
Sorry , że taki bajzel , ale głównie o porady dotyczące suplementacji chciałbym sie zapytać - czy dołożyć jakieś biało , czy kreatyne , czy jakieś burnery bo nie znam się wcale , lub ewentualnie co jeść w pracy tak w miarę po taniości ,a przynoszącego efekty
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower po robieniu brzuszków

Następny temat

Trening domatora na siłę

WHEY premium