SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Siemka, mam 16 lat 65 kg i 170-180 cm wzrostu.
Chciałbym uzyskać kilku rad na trening i diete.
Jak wspomniałem w temacie chce zrobić rzeźbe brzucha. Od pewnego czasu staram się jeść zdrowsze rzeczy niż dawniej.
Często jem jogurt naturalny 1,5% tłuszczu, płatki owsiane z mlekiem, miodem, rodzynkami. Na śniadanie za zwyczaj jem chleb z serkiem wiejskim chudym i dżemem. Na obiad jem za zwyczaj kurczaka lub stek z udźca z ryżem, kaszą lub kartoflami.
Mój tydzień wygląda mniej więcej tak:
Poniedziałek- W-f o godz. 10.00, luźna gra na hali z kolegami o godź. 19.00
Wtorek-Trening piłki noznej o godz. 20.00
Środa- Podwójny W-F z samego rana.
Czwartek-Trening piłki nożnej.
Piatek- Wf o godz. 10.
Sobota i niedziela- raz w sobote a raz w niedziele jest sparing.
Warto dodać, że W-fy są zwykle nudne i nie da się na nich nawet spocić gdyż wuefista przez większa cześć lekcji wpisuje uwagi negatywne uczniom.

Mam jeszcze pytanie co do napoi izotonicznych i spalaczy tłuszczów. Czy jest to bardzo szkodliwe dla zdrowia?
Mam do dyspozycji:
1.Drążek
2.Skrzynia
3.Rękawice boxerskie
4.Przyrząd do zginania na biceps.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
kwiatek00008
Siemka, mam 16 lat 65 kg i 170-180 cm wzrostu.
Chciałbym uzyskać kilku rad na trening i diete.
Jak wspomniałem w temacie chce zrobić rzeźbe brzucha. Od pewnego czasu staram się jeść zdrowsze rzeczy niż dawniej.
Często jem jogurt naturalny 1,5% tłuszczu, płatki owsiane z mlekiem, miodem, rodzynkami. Na śniadanie za zwyczaj jem chleb z serkiem wiejskim chudym i dżemem. Na obiad jem za zwyczaj kurczaka lub stek z udźca z ryżem, kaszą lub kartoflami.
Mój tydzień wygląda mniej więcej tak:
Poniedziałek- W-f o godz. 10.00, luźna gra na hali z kolegami o godź. 19.00
Wtorek-Trening piłki noznej o godz. 20.00
Środa- Podwójny W-F z samego rana.
Czwartek-Trening piłki nożnej.
Piatek- Wf o godz. 10.
Sobota i niedziela- raz w sobote a raz w niedziele jest sparing.
Warto dodać, że W-fy są zwykle nudne i nie da się na nich nawet spocić gdyż wuefista przez większa cześć lekcji wpisuje uwagi negatywne uczniom.

Mam jeszcze pytanie co do napoi izotonicznych i spalaczy tłuszczów. Czy jest to bardzo szkodliwe dla zdrowia?
Mam do dyspozycji:
1.Drążek
2.Skrzynia
3.Rękawice boxerskie
4.Przyrząd do zginania na biceps.

Prosiłbym o ułożenie diety i kilku ćwiczeń, oraz chciałbym wiedzieć czy moge używać spalaczy tłuszczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
kolego my na forum pomagamu userom, ale ich nie wyreczamy
musisz dac nam podstawy do korekcji lub pomocy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest różnica ?

Następny temat

Krytyczna waga - dieta do oceny, ekto

WHEY premium