SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, a posilek potreningowy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Witam. Mam pytanko odnosnie posilku potreningowego. Moj plan to naprzemiennie silownia+25min areobow, 60min aerobow itp, niedziela wolna. I moje pytanie jak powinien wygladac posilek potreningowy po dniu z silownia i po dniu z samymi aerobami. Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Witam moim zdaniem tak samo ewentualnie w dniu aero możesz troche dać mniej wegliA posiłek to chyba wiesz białko szybkowchłanialne plus wegle i oczywiscie unikamy tłuszczy w tym posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
W dni treningowe np. piers z kurczaka + kasza lub ryz z warzywami a w dni nietreningowe piers z kurczaka i warzywa ale bez ryzu lub kaszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Według mnie warzywa potreningowo to kiepski pomysła w dni nietreningowe tzn po aero tez przydałoby sie jednak troche wegli a nie same biało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
Ja uważam, że w posiłku po treningowym można jeść warzywa ale nisko błonnikowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
A czy jest to rowniez zalezne od pory, w ktorej cwicze? Bo niestety czas pozwala mi na 21-22 i praktycznie posilek potrengowy jest moim ostatnim..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
I zapomnialem dodac, ze jestem na redukcji ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lc kurczak

Następny temat

10 kg masy w 8 miesięcy. Czy jest to wykonalne?

WHEY premium