SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Raport: Chore ciało. Bigoreksja. Paker na dopalaczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Przestaliśmy się spotykać, bo nie potrafił opuścić jednego treningu, żeby pójść ze mną do kina." A moze ty dziwko bys sie dla niego poswiecila

"Przestaliśmy się spotykać, bo nie potrafił opuścić jednego treningu, żeby pójść ze mną do kina." chyba ją pogieło... opuścić trening, zeby póść do kina !!!??? Zmanierowana damulka

''I to jest wlasnie patologia. Nie wiem czy jeszcze mozna to wyleczyc,
ale zawsze mozecie sie przejsc na zastrzyk usypiajacy do weterynarza.''

Po co sie leczyć ze swojej pasji? kino z żarciem wyjdzie ze 40zł a tak gość pójdzie na siłke i zostanie mu jeszcze na 100 mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Po co sie leczyć ze swojej pasji? kino z żarciem wyjdzie ze 40zł a tak gość pójdzie na siłke i zostanie mu jeszcze na 100 mety

Albo na mlotek ktorym bedzie mogl mocno sie ******lnac sie w durna lepetyne.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
wiadroman

to nie jest zadna patologia!

moze mi jeszcze powiesz, ze sport jest be!

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
Bigoreksja istnieje. Szczególnie jak ktoś wygląda jak worek kartofli i nie potrafi dostrzec że z kulturystyką nie ma to wiele wspólnego. Prawie każdy tylko szuka masy i zostaje jeszcze jednym otłuszczonym klockiem. A najlepsze sąte powiedzenia: być wielkim, itd, np: co jeść by być wielkim, albo życie jest zbyt krótkie by byćmałym. a ja sie pytam po***** być wielkim otłuszczonym klockiem? Wiekszość pakerów sięoszukuje, że jak dojdzie gdzieś tam to zrobią rzeźbę i będzie git, tylko jakoś nigdy tam nie dochodzą i są wiecznie zalanymi kartoflami. Kulturystyka jest super ale trzeba umieć się w to bawić.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Wiadroman- taki wafli co łazi z dziewczynami po kinach jest tysiace, tysięcy. Mistrzów jest niewielu.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
''Albo na mlotek ktorym bedzie mogl mocno sie ******lnac sie w durna lepetyne. ''

wiadroman oglądałeś ''Czas Surferów''?? jeśli tak to powinieneś wiedzieć co to znaczy powiedzieć coś z przekąsem , a jak nie to ok zrozumie Cię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 22 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3782
2. Każdy zapisujący się do klubu powinien mieć indywidualnie ułożony program. Trener musi wziąć pod uwagę m.in. wiek, wzrost i wagę, ewentualne wady wzroku itd.

a wzrok po co? żeby widział jakie krążki nakłada?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4340
wiadroman
ja ci tez postawie diagnoze ok?
pantofel
-nie wyleczysz sie z bycia leszczem- zjedz witamine c

imo bardzo trafna
tak btw to trening zajmuje max 1,5 ha poza tym nikt codziennie nie chodzi na silke, wiec w czym problem?




jak komus sie nie podoba niech sie strzeli mlotkiem w glowe zje snikersa i pojdzie na spacer a nie szuka problemow tam gdzie ich nie ma..

edit
_Bobas_ -tu akurat nie ma bledu ,silka zbyt pozytywnie nie wplywa na wzrok w niektorych przypadkach - ale to szczegol


Zmieniony przez - rks1950 w dniu 2006-08-25 22:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
ja tam nie widze problemu z silownia, jak np teraz sa wakacje wstane sobie rano zjem jakis pozadny posilek i ide na silke, zajmuje mi to 50-60min po czym juz mam wolne zreszta bywalo i tak ze trening robilem o 23-24 wiec o tej godzinie to kina raczej juz zamkniete.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Przeciez silownia to nie cale zycie...pozatym spotykac sie z laska dzien w dzien tez na zdrowie nie wyjdzie dla zwiazku np.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanabolon

Następny temat

Badania

WHEY premium