SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o artykuł Krzycha666! Zajżyj...666.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Witam! Mam takie pytanie...Kiedyś Krzych666 zamieścił na forum artykuł! podaje link: [https://www.sfd.pl/temat247583/] I teraz mam takie pytanie! Jeżeli chciałbym wykonywac tak dużą ilość powtózeń(16-18) to czy dwa ostanie pow. mają być wykonane ciężko? Czy tak mogę ćwiczyć 8 10 12 14? wykonywać tyle serii jaki jest standart? duże grupy mieśniowe 12 a małe 9? Proszę o odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
po 1 mylisz pojecia seria powtorzenie.
po 2 krzychu owszem pisal o tym by robic wiele powturzen ale o ile pamietal pisal cos ok 20
poza tym nie sadze by to bylo przeznaczone dla kogos bez stazu/z malym stazem.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
oj to sorka! pisałem to w nocy i wiesz! no mój staż to ok. 1,5 roku! ale jak możesz to czy dobrze bym robił? 10 12 14 16?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wydaje mi sie ze tak, tylko ze krzuchu pisal o 6 na poczatku- to jest zwyczajna regresja czyli przestawienie progresji jak np
progesja 12/10/8/8/6
to regresja 6/8/8/10/12

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
przeczytalem kawalek artu Krzycha, i masz pytanie czy 16-18 potworzen, tak wiec krzych nawiazal tu do miesni plecow.

4) Plecy najlepiej rozwijają się przy dużych obciążeniach, ale nie zaszkodzi w ostatnich seriach lub drugim ćwiczeniu
zrezygnować z ciężaru - w zamian zwiększając liczbę powtórzeń. Tutaj też 16-18 skutecznie zburzy naszą wiarę w to,
że do tej pory pobudzaliśmy plecy na max.


wszystko widac jak na dloni, pierwsza seria albo nawet i tez druga, dosc sporym ciezarem na plecki, ilosc powtorzen zalezy od Twojego celu treningowego, nastepnie trzecia i byc moze czwarta seria moze byc mniejszym ciezarem ale zeby zrobic powtorzenia w okolicach 16-18.
ps. dokladnie nie wiem jakie masz pytanie w tym temacie, sprecyzuj !
pozdro

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
chodzi mi o to czy mogę wykonywać regresje ze stażem 1,5 roku? I czy bym to dobrze wykonywał zaczynając od 6 a kończąc na 14 czy 16 powtórzeniach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Imo jesli masz przyrosty na progresji to nie ma sensu, ale jesli wszystko ci stoi to sprobuj.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
sproboj 6/8/10/12, ewentualnie jak bedziesz mial za malo to zapodaj wiecej ciezaru. kombinuj a wymyslisz cos fajnego dobrego dla CIebie

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
Reasumujac, nie przekraczaj 12 powtorzen w serii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dysproporcje

Następny temat

3 miesięczny...Ciąg dalszy...- MASA

WHEY premium