SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pvl - Mutant Mass

temat działu:

Pvl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245916

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3649
aha to jeszcze 2-3 opakowania i bedziesz miał 100kg zeżartego mutanta buehheehe

Zmieniony przez - subik w dniu 2010-01-16 15:46:29

Zmieniony przez - subik w dniu 2010-01-16 15:46:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Powinienem dostać prezent od PVL za wytrwałość (np zapas Mutanta do końca życia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
Szop pracz, to w ciągu jakiego okresu czasu spożyłeś te 12 opakowań i jakie przyrosty w tym czasie odnotowałes?

Chodzi mi o to, żebyś powiedział, że np. jadłeś średnio jedno opakowanie miesięcznie (30 dawek 260gr) i przybrałes na masie np. 12 kg, wtedy prosta kalkulacja, że przybierałeś 1kg na 1 opakowanie na 1 miesiąć, czyli w tym wypadku trochę mało.

Poza tym, czy zawsze brałes pełną dawkę? i ile i kiedy brałes w dniu treningowym i nietreningowym?

==========================
Sequi il tuo corso e lascia dir le genti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9351
czekolada zayebista w smaku jaki smak jeszcze warto kupic bo wlasciwie to konczy mi sie juz czekolada a chcialem cos innego sprobowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smak truskawka dobry

ale rozpuszczalność slaba


dobry bo nie taki slodki












polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ciastko z kremem

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
zdaje mi się czy to taniej wychodzi od twarogu? Patrząc na proporcje bialka

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
smak waniliowy rewelacja naprawdę mógłbym pić to tylko dla smaku, rozpuszczalność też dobra, próbowałem wanilię i ciastko z kremem, oba bardzo smaczne ale wanilia lepsza,ogólnie moim zdaniem mutant to jeden z najlepszych gainerów na rynku

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3649
ja zjadłem ostatnio 2kg up your mass i 5kg serious mass w ponad miesiac przytyłem 3kg dziwne ze na mutancie zaledwie 0,5kg :// moze taka przemiane mam ze nie dziala, kazdy inny jest...

Zmieniony przez - subik w dniu 2010-02-13 12:09:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
Wczoraj przyszła do mnie paczka - smak ciasteczka
Wsypałem do shakera z mlekiem, machnąłem dosłownie z 5 sekund i wszystko ładnie się rozpuściło zero grudek, zero piany, smak może troszke za słodki, ale to kwestia ilości dolanego mleka, z wodą jeszcze nie piłem, ale przetestuje. Ogólnie gainer znakomity. Zauważyłem że MM ogólnie sam w sobie jest słodki - wszystkie smaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pvl - Extendavol

Następny temat

Pvl - Garg

WHEY premium