SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o porade

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2419
Siemka.Mam 15 lat chcialbym kupić sobie gainierka lecz moja mama chciala by wiedziec czy to nieszkodi zdrowiu i czy niema skutków ubocznych.Moim zdaniem gainier to nic zlego prawie to samo co nan dla noworotków tylko w innych proporciach.Prosze o odpowiedzi
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
gainer- czyli odzywka ktora średnio zawiera przewage weglowodanow do białka w stosunku 75:25 [na 100g srednio jest 75g weglowodanow i 25g bialka]

stosuje sie ją w celu uzupelnienia niedoborow zywieniowych- gdyż taką porcje makroskladnikow dostarczysz bezproblemu spozwając paczkę ryżu z 100g kurczaka, czy 150g chleba razowego + kostką 100g twarogu, puszką tunczyka + makaron razowy 100g

skutki uboczne ?- zamiennik jedzenia wiec wiecej dodawac nie trzeba oczywiscie lepszym zrodlem sa naturalne produkty. jednak jeśli ani Ty, ani rodzic nie ma czasu przygotowac ci odpowiedniego posilku do szkoly, czy po silowni, czy poprstu nie masz apetytu - wypij mała porcje nawet 50g "gainera"

co wiecej - spokojnie moesz polecic mamie / tacie w pracy gdy nie ma co zjesc - głodzenie organizmu ciągnie za sobą wiele niekorzystnych skutkow o ktorych kazdy chyba ma jako-takie chociaz pojęcie.
a dodatki stsowane w tego typu odzywkach jak witaminy, nieraz błonnik, czy dodatki subtelne karnityny czy kreatyny działają tylko "in plus" dla naszego organizmu kazdego czlowieka, bowiem karnityna czy kreatyna znajduje sie w kazdym czlowieku- kreatyna odpoweidzialna jest za odtwarzanie błyskawiczne energii podczas wysilku fizycznego w miesniach, a karnityna chociazby odpowiada za transport [w skrocie] tłuszczu międzykomorkowy.

tak po krotce.

reasumując - jesli ty czy mama nie macie czasu nawet na zjedzienie kanapki, czy jecie za rzadko 1-2 x dziennie - polecam zakupienie takiego preparatu w celu wypelniania zapotrzebowania nietyko energetycznego [weglowodany] i budulcowego [bialka] ale glownie w postaci dodatkowych kcal !

wiele osob je poprstu za malo - co ma swoje skutki w stanie zdrowia, wyglądzie skory, paznokci, wlosow, przebiegu chorob, podatnosci na zachorowania itd.

warto wiedziec ze orgninizm potrzebuje na sprawne przeprowadzenie tego co sie w nim dzieje srednio 1 kcal/kg ciala/ godzine , wiec dla przykladowo 60kg osoby to wynosi ok 1400 kcal na to co sie dzieje w srodku , nie mowiąc o chodzeniu, mysleniu, pracy, czy nawet mruganiu oczyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2419
x_pulse_x diete to ja mam kolego i sraczki niedostane i juz w tym sporcie jestem z 1 rok
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kuro za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Spokój mi tu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2419
Dziękuje wam wszystkim za wypowiedzi dzieki wam nareszczie dostałem zgode:)
Zamykam temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór ławeczki

Następny temat

Trening z priorytetem na ramiona i klatkę?

WHEY premium