SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o rade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1667
Chciałbym się dowiedziec paru rzeczy i myśle że mi w tym pomożecie. Trenuje od 0,5 roku, ale od nowego roku chce zacząć już na serio ćwiczyć na siłce. Kupiłem sobie kreatyne 200 tab. + białko 1 kg + 2 kg gainera. Jak mam to brać i w jakich dawkach. Czy w dno które nie trenuje brać odżywki ??
P.S.
Mam jeszcze jedno pytanie. Trenuje siatke i nie wiem czy trening siatki traktować jak trening na siłowni i czy tez mam brac odżywki po tym treningu ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wyznacznikiem efektow jest stosunek - kalorie spozytkowane/kalorie spalane
twoje zapotrzebowanie wynika z metabolizmu oraz aktywnosci fizycznej
im wiecej masz treningow i ogolnie ruchu tym wiecej musisz jesc
musisz miec nad tym kontrole bo inaczej to nie ma sensu
zatem odzywki musisz podpiac pod swoje wlasne zapotrzebowanie i nikt ci nie rozpisze
poznaj pojecia - katabolizm i anabolizm
poczytaj o podstawowej przemianie materii
poznaj tabele wartosci odzywczych
czytaj i pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Więc pokolei.....suple odłóż na pozniej, niepotrzebnie je kupowales teraz, pol roku cwiczen (jeszcze zapewne tak na 'odwal sie') a ty juz startujesz od kretki :) spokojnie, pocwicz na sucho; ułóz odpowiednia diete i stosuj sie do niej oraz plan treningowy (uwzglednij w nim mikro- i makro- cykle --> wszystko znajdzies w dziale trening) i wtedy mozesz zacząc cwiczyc na powaznie. na odyzwki/suple przyjdzie czas. Co do siatki, hmm tez trenuje 2*w tygodniu + mecz w niedzie (czyli 3 raz) i nigdy nie uznawalem tego jako trening, w koncu to zuplenie co innego. Ewentualnie pilem czasami jakies napoje energetyczne, itp. po treningu (mozna smialo wypic carbo) a po powrocie polecam zjesc porzadny posilek weglowodanowo-bialkowy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
widze ze kolega sie w skinheda bawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
co to ma do tematu ?? boli Cię cos? to pisz na mail a nie w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
weź daj sobie na looz

stwierdziłem fakt i poczytaj troche regulamin.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-23 12:41:13

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-23 12:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
ja sie unosze? Jestem zupełnie spokojny :] a na loozie to jestem już od dawna...tylko nie powiem po co takie posty? Żyję jak chce :>

EDIT: co jest takiego w regulaminie czego nie przestrzegam? Jakbyś nie zauważył nie piszę nic o tym co myślę, itp. udzielam odpowiedzi na pytania userów ... czyli którego punktu nie przestrzegam :]

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2004-12-23 12:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a zresztą są świta

btw 14/88

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-23 12:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
romanse na privie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
banan, dobrze piszesz, pisz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
to samo elite moge powiedziec o tobie jak spamujesz

wiec jak mi coś mowisz patrz na siebie bro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na Mase ?????

Następny temat

Co proponujecie do kreatyny??

WHEY premium