SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w doborze suplementów

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam wszystkich serdecznie.
Rozpoczynam dopiero treningi i chcę przybrać trochę ciała. Mam 30 lat wzrostu 189cm i wagę 70kg. Aby uzupełnić dietę planuje kupić MAGNUM 8000 a do tego NitroBolon II Powder. Czy jest to dobre połączenie suplementów? Czy powinienem kupić coś jeszcze aby szybko przybrać masę? Co byście mi polecili.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
witaminy multi pack albo vital pack i masz pelen zestaw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Zgadzam się z przedmówcą zestaw witamin w postaci Vital pack lub multi pack wystarczy. A jak tam z dietą u Ciebie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
w wieku 30 lat (sam mam 32) warto dorzucic ZMA i tribulon oraz potreningowo aminokwasy lub/i proteiny, ale to tak jak pisal Nitroman, "a jak tam z dieta u Ciebie"

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
popieram tribulon bedzie dobrym rozwiazaniem i oczywiscie aminokwasy po treningu + dieta to podstawa.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TITAN MASS + BCAA

Następny temat

The Codex Alimentarius

WHEY premium