SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proporcje białka zwierzęcego i roślinnego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Płeć : M

Wiek : prawie 17

Waga : 60kg

Wzrost : 175cm

Cel treningowy : masa..

Makro: 150b 370w 80t
Witam. Jestem obecnie na revers diet (zaczynałem od 1900kcal, obecnie jest 2800kcal) i wraz z dodawaniem węgli do diety wzrastała ilość białka roślinnego a malała zwierzęcego. Już prawie są proporcje 50/50 %
Dla przykładu posiłek przy 1900kcal- x ryż, 130g kurczak
2800kcal- x ryż, 80g kurczak
Generalnie przejmować się tym i podbić trochę białko żeby było wiecej zwierzęcego ? Czy te aminokwasy się mieszają i wszystko jest ok ?
Jak by ktoś chciał zobaczyć diete to niech wejdzie na mój profil.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Ja bym dał więcej białka zwierzęcego...Skąd masz aż tyle roślinnego? Pewnie dużo kaszy makaronu,płatków itp? Aminokwasy się uzupełnią, nic na straty nie pójdzie ale jednak ja mimo wszystko zwiększył bym podaż zwierzęcych białek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Dzieki za odp, ale teraz policzyłem dokładnie ile białka jakiego jest. I troche przegiąłem ze 50/50
roślinne ok 57g zwierzęce 93g. Czyli wygląda na to że nic nie zmieniac :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
moze byc
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Jest okej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Surowe jaja a salmonella

Następny temat

Ustawiona dieta - brak efektów

Wiecej