SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem - siłownia + sztuka walki.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Siema!
Trenuję 2 razy w tygodniu kick boxing (środa / piątek). Chciałbym jeszcze chodzic na siłownię. I tu się pojawia moje pytanie:
W jakie dni polecacie mi odwiedzac siłownię, tak żebym mógł wydajnie cwiczyc na kicku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
to tylko 2 treningi w tygodniu wiec nie powinno byc z tym zadnego problemu.

poniedzialek - wolne
wtorek - silownia
sroda - KB
czwartek - silownia
Piatek - KB
sobota - silownia
niedziela - wolne

moze byc tak ale moze byc i inaczej. Wszystko zalezy od Twojego czasu

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Pytanie ile razy chcesz na tą siłkę chodzić i co jest priorytetem, czy kick czy siłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
priorytetem jest raczej silownia (zrobienie masy) jednak przy zachowaniu szybkosci/dynamiki/elastycznosci z kicku boxingu :)
mam taka opcje ze w piatki moge chodzic na silke profesjonalna o 12 do 14 tylko nie wiem czy oplaca sie trenowac silke i kick w jednym dniu :P
chce cwiczyc normalnym systemem czyli 3 razy w tyg na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Ja jestem zwolennikiem jednak dwudniowej przerwy w treningach, dla dłuższej i lepszej regeneracji. W twoim przypadku bym proponował Pon,Wt,Czw siłka a Śr,Pt kick. I dwa dni pożadnego odpoczynku po ciężkim tygodniu.
Ja robie Pn,Wt,Czw. thai a śr,pt siłka i dwa dni odpoczynku. Mnie taki plan słuzy najlepiej, a jak twój organizm zniesie 5 dni treningów pod rząd to sam musisz na sobie sprawdzić.
SIlki i Kicka w jednym dniu nie radziłbym, bo mięśnie będą zmęczone po siłce i męczenie ich dodatkowo na kicku dobrze na masę robić ci nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
ok zobacze jak bedzie mi szlo :) moglbys mi np doradzic co lepiej cwiczyc np miedzy treningami kicku ktore mam w srode / piatek ? tzn mowie o partiach miesniowych jakie lepiej robic w jaki dzien ?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12528
a co jak sie ma 4 treningi w tyg sw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
to sie chodzi w 1 dzien na silke co trening albo sie chodzi na 3 treningi ;p
ja osobiscie mam boks 5 razy w tyg
a chodze 3 razy w tyg pon sr pt a na silke wt czw sobota i jest ok :p

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Nie wiem kurosaki ile masz lat, ale musisz być młody, skoro organizm ci się regeneruje bez problemu przy takim obciążeniu treningowym. Tyle to zawodowcy trenuja, przy dokładnie ułozonym planie treningowym przez specjalistów i mocnej suplementacji ( i nie tylko ). Uważaj bys się nie przetrenowal, tyle ode mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmęczenie

Następny temat

Sztuka Walki

WHEY premium