SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o rozpiskę odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Witam
Proszę o rozpiskę prawidowego odbloku po cyklu 100mg prop e2d przez 7 mieisęcy, w trakcie cyklu nie biłem hcg, jajka dopiero od kilku dni czuje jakby zaczęły się zmniejszać, pewnie to dlatego, że wieksza połowa cyklu była na propie od internetowych supersprzedwców typu dose i tym podobne, więc chyba nie przyblokowało tak mocno.
Jestem wrażliwy estrogeny więc najchętniej uniknoł bym hcg i poleciał na sammej nolvie 20mg przez 30 dni, z powodzeniem to na mnie działało w przypadku krótszych cykli na propie, więc może tera też by to wystarczyło?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
1. WIEK: 33
2. WAGA: 104
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka:
-udo:
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: tesc, ,meta, deca
8. TRENING: split 3x tydz.
9. CEL CYKLU: masa dobrej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: enan 1-10, pół roku od odbloku
11. POZIOM BF%: 18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 210
-przysiad: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Chyba jednak warto wdrożyć pełne PCT niż oszczędzić kilka złotych

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
3 dni po ostatnim propie lecisz hcg minimum 15.000 iu po 2.5 e3d na estro exe i po problemie. Dalej sermy. Tamox jąder Ci nie ruszy do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
krzykacz nie chodzi o oszczędności, ale człek jako tako teraz wygląda i niechce żeby znowu estro mi wywaliło po hcg i zepsuło wszystko.
dmq nie brałem nigdy exe i wolałbym uniknoąć, a gdyby od początku dać nolve a po skończeniu hcg dodać clomid?


Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2015-11-06 20:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tamox nie usuwa estro tylko blokuje, exe kasuje lek o niebo lepszy na estro. Nie ma problemu z odbiciem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
w teorii mozesz podawac nolve w trakcie hcg ale lepiej IA. Ja tez jestem wrazliwy na estro jak diabli ja w trakcie hcg podawalem 1/2ari co drugi dzień i potem przy clomie już 1/4tab co drugi dzien. A jak by to mialo byc EXE to 1/2tab co 3 dni starczy pewnie.

ja bym kupił EXe/ARI na twoim miejscu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dokładnie exe i zbicie e2 do widełek sprawdź też prolaktynę i progesteron
po 7 miechach bez hcg to czarno to widze jak chłopaki z 15.000 musi polecieć
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Ok przekonaliście mnie, mógłbym prosić w takim razie jakby to miało dokładnie wyglądać, tzn długość podania hcg, potem wejście na clom (czy lepiej nolve, czy oba równocześnie?), któryś z IA, (jeszcze nie wiem który dam rade załatwić) skończyć razem z hcg czy pociągnąć dłużej? Z góry dzięki.

A jeszcze taie pytanie teoretyczne- podanie hcg imituje LH, które jest wytwarzane w zablokowanej po cyklu przesadce, to stymuluje jajka do rozpoczęcia produkcji teścia, ale czy jest to konieczne w momencie kiedy bierzemy sermy i owa przysadka zostaje odblokowana, po czym sama produkuje LH i to idzie to jajek, czy hcg jest konieczne? Czy chodzi o ilość LH, przysadkowa ilość jest za mała do ruszenia jajek? Również dzięki za wjaśnienie.



Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2015-11-08 11:31:31

Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2015-11-08 11:33:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
3 dni po propie wejdź na hcg 15,000 iu, 2500 iu e3d, równolegle ari (ja brałem ari, to Ci go rozpiszę, może być oczywiście również inny AI) 1/2 tabsa e2d, po skończeniu hcg clom i nolva, clom 50 mg ed przez 3-4 tyg i nolva 3-4 tyg (tyle co clom) 20 mg ed i jeszcze tydzień dłużej 10 mg ed.

Chyba nic nie pochrzaniłem

Tak jak ja to rozumiem: najpierw odblokowujemy jajka przy pomocy hcg, następnie sermy - przysadka. W ten sposób odblokowujemy całą tzw. oś przysadka - jądra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Gitarka skint, rozumiem i tak zrobię. Jeszcze ostatnie pytanie- podczas cyklu przez ostatnie 2 m-ce po każdym treningu (3xtydz.) podjadałem metke 10mg, celem było poprawienie stanu stawów, gdzieś wyczytałem, że może pomóc i faktycznie, bark i łokcie jakby w lepszej formie, czy dalsza suplementacja metką podczas pct może zaburzyć prawidłowy dblok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok - tesc, deka,meta.

Następny temat

Ostaryna pierwszy cykl.

WHEY premium