SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o rozpiske odbloku !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
witam cykl 1-10 prolo 200mg 4ed,10-13 omnadren 250mg 4ed, 1,5tyg pauzy do odbloku.15-23 wejscie na prolo 250 4ed. jestem w 20tyg.
chodzi mi o to jak przybic pregnyl ile i w jakich dawkach,czy zaczac juz bic z prolo. clomid to raczej standard zaczynam 10-12 dzien po ostatnim szoc. 3tyg po 50mg,pierwsze 3dni po 100mg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364318 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668769
Ankieta dzialu
Przydaly by sie badania
I z sermow combo clom i nolva

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
j.w badania podstawa. osobiscie nie jestem zwolennikiem HCG na odblok. HCG dobre podczas cyklu ale po cyklu wydłuża tylko bloka. Ale jak juz tak wyszło to max 5000iu. Musisz sam na przestrzeni czasu wyczuc czy lepiej 1x5000 czy np 3x1500 czy 5x1000 itd. Znam rózne przypadki i róznym ludziom róznie to wszystko działa. Na PCT clom + nolva do skutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
z tego co pamietam bralem podczas cyklu 5x1000,starczy 1opak pregnylu 1000 4ed to kazdej inj ? jak nolwe z clomem polaczyc ? . mam problem z ta ankieta troche sie zacofalem przez przedluzone wakacje ponad 24m. jak nie dam rady wpisze podstawowe info recznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Szczerze? Zrób badanie i po wyniku będziesz wiedział co jest grane. Obstawiam ze blok jest konkretny ale nie wiadomo jaki poziom estro. Hcg jak przybiłes w cyklu to jest ok. teraz rozpisz go tak sobie zeby zazębić się z wygasającym działaniem prolki. Choc moj lekarz zawsze mi powtarzał ze lepiej zeby syntetyczny test sam powoli wygasał bo jest to mniejszy szok dla organizmu. na forum jest inna metodologia: HCG na potęge a najlepiej po długich estrach schodzic jeszcze propem. (osobiscie nie popieram choć wiem ze wiele osób nie da rady sie wygasić powoli i psychologicznie wolą przejść na off z dnia na dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
czyli do inj.4ed dodaje 1000 hcg do konca cyklu ! a jak ta nolwe polaczyc z clomem. nigdy nie bralem nolwy na odblok tylko podczas cyklu na estro jak sfedzialy sutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364318 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668769
po raz drugi grzecznie proszę o wrzucenie ankiety działu i wpisaniu wieku w profilu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Gdzie to sie wpisuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364318 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
lodzianin mi sie takie cos nie wyświetla. tylko okienko do szybkich odpowiedzi pod postami. Tam gdzie mnie wysłałeś jest napisane ze mam wypełnić ankietę jak chce porad do ułożenia cyklu albo zacząć nowy temat. Ani nie chce cyklu żeby mi ktoś układał bo sam to robię od 15 lat ani nie zakładam nowego tematu. mam 34 lata jeżeli chodzi ci o wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Masz do ułatwienia skopiuj wpisz dane i wklej info dla autora tematu ambrorzy20 .

1.WIEK:
2.WAGA:
3.WZROST:
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-11-11 14:23:56

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobre połączenie

Następny temat

szybkie pytanie

WHEY premium