SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważny problem-pomoc dla dziecka

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Witam.Mój brat ma poważny problem z którym boryka się juz kilka lat.Mamy takich wspaniałych specjalistów że szkoda gadać 4-5 lat a oni nie potrafili zdiagnozowac choroby dziecka.Brak i tak wiekszośc dowiedziął sie znetu i to dzięki tym informacjom z zagranicznych stron dowiedziął sie na co choruje jego syn.Sorry ale zapomniałem dokładnej nazwy później dopisze jak sie upewnie.W wielkim skrócie to wygląda tak jego synek ma łydki jakimi mógłby pochwalic sie niejeden zawodowiec-on od kilku lat nie umie chodzic normalnie tylko ciagle na palcach-wogóle nieumie biegas,strasznie dziwnie chodzi wypinając klatke do przodu-prawdopodobnie dlatego że mięsnie czy coś tam sie skurczają i płuca maja za mało miejsca by dobrze funkcjonowac.Po schodach to koszmar wchodzi po kilka minut-na rowerze tak samo nie umie jeżdzić bo jakos dziwnie jedna noga mu na bok sie wychyla i co chwile nie ma siły żeby zacząc normalnie jezdzić-oczywiście rower stacjonarny-z ziemi normalnie nie wstanie tylko opiera się na rękach i nimi podnosi tułów szukając zazwyczaj jakiejś górki żeby mu pomogło to wstać-nie wspomne że przewraca się często i to nieraz na prostej drodze.tak by wyglądał ten koszmar-to niby jest bardzo straszna choroba z tego co sie czytało w efekcie śmiertelna-chodzi o te płuca a w najlepszym przypadku to chyba kaleka bo to tez chyba o zanik mieśni czy tez o zanik tkanki łaczącej chodzi.Dowiedziałem sie ze może sie okazac pomocna w nieznacznym stopniu kreatyna-i teraz pytanie czy mozna ją podac dziecku-jakie dawki takie jak dla dorosłej osoby-moze podawać przez cąły rok w mniejszych dawkach?Acha i z tymi łydkami to dziwna sprawa bo nie dośc że duze to i ponoc tam tłuszcz jakiś jest ale tego nie jestem w stanie stwierdzić i którys tam juz z kolei nasz specjalista polecił żeby brac cos na spalenie go czyli pomyslałem o thermo speedzie?Niech no jakis mądry cżłowiek mi powie co i jak z tym?Bo te kilka lat doprowadziły brata do załamania zwłaszcza po tych ostatnich nowinach ze to się kończy zazwyczaj śmierciadzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
No i nikt mi nic nie odpowie?Olimp może by cos napisał jak widzi kreatyne w tym przypadku?Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zaloz posta w zdrowiu...

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
szkoda:/

btw widzialem kiedys kolesia z takimi wielimi lydkami co smiesznie chodzil

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + glukoza w jednej porcji ?

Następny temat

Problem z dawkowaniem

WHEY premium