SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy pierwszej redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

78,3

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

https://vpx.pl/i/2016/01/06/BF.png

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedząca od 8 do 16 trening o 17

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 3x + areoby 2x

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

dieta na masę 3100kcal

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Witam

Potrzebuję pomocy w przeprowadzeniu sprawnej redukcji, tydzień temu skończyłem masę po pół roku +9kg dodam również że mój staż treningowy wynosi pół roku, aktualnie ważę 78,3kg przy współczynniku bf 25% dietę kończyłem na 3100kcal.
Mam kilka pytań i potrzebuję konkretnych odpowiedzi od osób które się znają na rzeczy mianowicie:

-nie wiem czy teraz wracać na bilans 0 czy może lekko schodzić z tych 3100,

-ćwicze 3x w tyg dodałem 2x w tyg areoby po ok 25 min (wtorek interwały, czwartek rowerek stacjonarny) pytanie czy nie za mało i czy rowerek się nada

-masło orzechowe może być uzupełnieniem tłuszczy na redukcji?

-jak dużo spożywać warzyw? wcześniej utrzymywałem ok 1kg na dzień ale teraz wszystko drogie i ciężko tyle ich jeść dziennie, jakieś porady co jeść?

-wiem że jajka by był ok na śniadanie ale nie mogę ich jeść dużo bo dostaję uczulenia czy mleko może zostać z płatkami czy dać coś innego?

ponadto zmienić coś w diecie?




Zmieniony przez - neos17 w dniu 2016-01-06 13:08:42

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
1.-nie wiem czy teraz wracać na bilans 0 czy może lekko schodzić z tych 3100
Jakie masz zapotrzebowanie ?
2. Na początek ilość aero, interwałów wystarczy
3, masło orzechowe średnim pomysłem, ale łyżka ujdzie
4. spożywaj mrożonki wyjchodzą taniej
5.nie muszą jajka rano

dieta w miare ok, urozmaicaj źródła mięsa i węgli, nie tylko kura i ryz brązowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
Zapotrzebowanie wyliczylem sobie 2700kcal
-mogę dostarczać głównie tłuszcze w postaci oliwy z oliwek i olej lniany czy dawać też orzechy, awokado ?
-kurczaka zmieniam z rybami czasem wieprzowina
-ale zmiana wegli ciężko bo makaronu trzeba za dużo zjeść żeby dostarczyć odpowiednią ilość
-zastanawiam się czy nie dodać batatow pieczonych jako uzupełnienie wegli
-ponadto chciałem zapytać zrezygnować z bananów po treningu ?
-rozumiem że tluszczy po treningu nadal nie dostarczam ? A jak jeat z tłuszczami po areobach ?
-jak zacznę obcinac wegle to zacząć od dni nietreningowych w tym dni z areobami ?

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
1. tak urozmaicaj, wszystkie te źródła ok, ale też nasycone kwasy zawarte : w maśle, mięsach, olej kokosowy
2. e tam podobna gramatura, są też ziemniaki, kasze, bataty itp. Jesteś na redukcji więc jeśli to jest bardziej syte to lepiej
3. tak właśnie
4. jeden banan może być
5. tłuszcze jedz kiedy chcesz
6. możesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomidor w diecie

Następny temat

Ocena diety na masę

WHEY premium