SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie spece :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13302
https://www.sfd.pl/temat138739/ Poświęćcie minute, przeczytajcie mój post i pomóżcie Mam nadzieje, że tu najlepiej mi doradzą

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ułóż sobie bracie dietę, a nie zaczynaj od kupowania fat burnerów i omega 3 Na diecie się skup, a w następnej kolejności na aerobach, tak jak w tamtym poście piszesz jest okay - 3 x w dni nietreningowe plus 1 x po treningu może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13302
Tyka wiem jak ma wyglądać moja dieta Ale nie wiem ile mam kupić właśnie tych suplementów i jak je jeść Wiem, że musze ograniczyć kalorie na bilans ujemny, że mam ograniczyć węgle, jeść je tylko rano i po treningu, że mam spożywać białeczko, żeby mi mięcho nie poleciało, a jak najwięcej tłuszcz, a do tego chcem zakupić fat burnera i omega3, bo napisali mi, że sie przyda i będzie to bardziej efektywne spalanie Tak więc 90 tabletek tego fat burnera wystarczy mi ??Jeśli będe go jadł zgodnie z instrukcją, to styka mi na jakiegoś miecha, a omega3 ????Ile mi tego potrzeba ????I jak jeść te białko ????Rano po aerobach i kiedy jeszcze w dni nietreningowe ???Bo w treningowe to chyba rano i po treningu, a może jeszcze jakoś inaczej ????

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz sobie wyliczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
masz sobie ułożyć dzienny plan posiłków - ile gram białka, ww i tłuszczy w każdym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13302
Tyka mój próg to ok 3500 kcal, z uwzględnieniem tych 4 treningów aeorobowych już Ile kalorii mam spożywać dziennie, żeby tłuszcz zszedł, a mięcho jak najmniej ????Czytałem, że musze jeść co 2-3 h, nie łączyć dużych ilości ww i tł w jednym posiłku, jeść białka pełnowartościowe, ww jeść tylko z rana, stopniwo zmniejszając ich ilość w ciągu dnia, na kolacje nie jeść wogóle ww itd.A ile powinienem spożywać b,ww i tł/kg masy ciała ???Po treningu aerobowym z rana co mam jeść ????Jak z tym w szkole przeżyć ???

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13302
O ile kcal powinienem zmnijeszyć, żeby było dobrze ???Myślałem tak do 700, będzie dobrze ?

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o 300-500 kcal poniżej zapotrzebowania na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13302
Tyka obliczałem zapotrzebowanie, licząc, że potrzeba mi 2g białka/kg masy i 3g ww/kg masy, przyjmując, że waże 82 kg wyszło mi odpowiednio 164g i 246g, daje to razem 1640 kcal, przyjmując ,że obetne nawet 700 kcal, to zostaje mi 1160 kcal na tłuszcze, czyli prawie 1,5g tł/kg masy, więc to chyba troche za dużo moim zdaniem, może więc potrzebuje więcej białka a mniej ww ???Napisz mi jak możesz ile ww i białka powinienem spożywać na kg masy, bo pisałeś, że dla każdego jest troche inaczej, jak sie dowiedzieć ile jest dla mnie dobrze ???Jak dowiem sie tego, to myśle, że z pomocą twojego postu chyba sobie jakoś poradze z ułożeniem kompletnej diety dla siebie
Aha i zapomniałem, że Sog sie należy oczywiście, to jedyna nagroda, jaką Ci moge przyznać, ale dobre i to

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam kurde już siły odpowiadać na takie posty

- najpierw masz sobie wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne

a potem dopiero

- dielić na B, T i WW

To co napisałem w poście "Dieta - zrób to sam" o ilości B, T i WW to PRZYKŁAD - ZNACIE LUDZISKA TAKIE SŁOWO ? Nie należy więc brać b/ww/t = 2/3/0,5 jako podstawy do własnych obliczeń, to ma wynikać z BILANSU KALORII od którego najpierw odejmuje się kalorie z białka, a potem na zwykłej diecie redukcyjnej z tłuszczy, a to co zostanie dzieli na węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Hehe :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA DIETA NAJLEPSZA?

Następny temat

Pływanie na basenie

WHEY premium