SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po co woda / trening podczas choroby

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
siemka. Mam pytanie. Wszedzie jest napisane ze wode trzeba pic itd. Wszystko rozumiem ale tak sobie mysle, i jak wypijam podczas treningu 1,5 l wody, to ona przeze mnie przelatuje i koniec, wiec napewno wyplukuje wiele minerałow itd. Czy to jest na pewno zdrowe, czy cos dosypywac do niej?

nastepne pytanie:
jak jestem przeziebiony, ogolnie gorączka i taki przybity to mam ćwiczyć czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. czytałem kiedyś że wody w których ogólna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych wynosi mniej niż 500mg/l faktycznie wypłukują skł. mineralne z organizmu i nie należy ich pic w duzych ilosciach, ale te ktore zawierają wiecej niz 500mg/l możesz spokojnie pic, one nie wypłukują nic z organizmu, wręcz przeciwnie dostarczają minerały

2. moim zdaniem powinieneś odpuścic siłownie do czasu aż wyzdrowiejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
a co daje np. dosypywanie glukozy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Węglowodany .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
to warto jest dodawać np 2 lyzeczki cukru do 1,5 l. wody czy nie ma sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miód a nie cukier .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-01-25 18:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
a co to za roznica? ;D czyli na 1,5 l. wody 2 lyzeczki miodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
miod ma lepsze wlasciwosci (jezeli nie jest podawany na goraco) od cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
aha ;) a wy pijecie sama wode czy cos ulepszacie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
na treningu/po treningu preferuje soki tymbarka

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam pije zwykłą wode Cisowianke od 3 lat prawie Powinienem już sponsorat dostać od nich

Do wody dorzucam albo Magnez+ b6, zeby smak byl, albo bcaa okolotreningowo.

__Kamil__ - soki syf, duzo cukru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy kontakt z silownią POMOC!!! Nie wiem co robic...

Następny temat

Rowerek Czy Orbitrek

WHEY premium