SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po co woda / trening podczas choroby

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ja sama wode pije (saguaro - lidl lub zabutelkowana kranowke z Wloszakowic - biedronka ), teraz w zimie nawet nie litr schodzi, jak jest cieplej i trening plecow lub nog to i z 1,5litra czasem nie wystarczalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
syf, ale mi smakuja

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze wypijam 3L bez względu na to jaki trening czy aeroby, czy siłówka.

Saguara - to też kultowa woda Mam w garażu 4 baniaki niegazowanej po 5L
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
czyli jak dodaj troszke miodu to smak poprawi i tez z tego miodu jakies korzysci beda no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
dlaczego miodu a nie cukru cukier jest nie zdrowy a miód jest zdrowy czaisz ??c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8002
A jaka wg was ta saguaro jest ? Zdrowo ją pić dużo czy też nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
REVEN-33 napisal: "1. czytałem kiedyś że wody w których ogólna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych wynosi mniej niż 500mg/l faktycznie wypłukują skł. mineralne z organizmu i nie należy ich pic w duzych ilosciach, ale te ktore zawierają wiecej niz 500mg/l możesz spokojnie pic, one nie wypłukują nic z organizmu, wręcz przeciwnie dostarczają minerały "

Czytajac to popijalem wlasnie saguaro niegazowana, odrazu obczailem etykiete, a tam 520mg/l - pelen spokoj i sacze nadal z przekonaniem, ze nie wyplukuje mineralow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8002
Ile ona ma 1,5 czy 2 l ? Moja 2 l ma napisane że ma 220 mg/l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ja biore te w poltora litrowych butelkach (te 2l mialem, ale mi jakos nie pasuje - 1,5l idealna wielkosc) i ta ma 520mg/l.
Kiedys tez dorwalem pakiet minerlanej i miala ponad 2000mg/l, a drozsza chyba o 10gr na butelce :O Inna w smaku, ale juz jej wiecej nie znalazlem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1831
a woda Żywiec Zdrój niegazowana oczywiście 1,5 l. (zawsze myslalem i pisalem ze 1 l.) to na niej jest napisane "WODA ŹRÓDLANA Suma składników mineralnych 232 mg/dm3." to moge ja pić czy nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy kontakt z silownią POMOC!!! Nie wiem co robic...

Następny temat

Rowerek Czy Orbitrek

WHEY premium