SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plywanie. Kilka pytan.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
Witam.
Nie wiem czy dobry dzial wybralem, ale warto sprobowac ;)
Wiec, mam kilka pytan dotyczacych plywania.

Chcialbym sie dowiedziec jak bardzo palenie papierosow przeszkadza w plywaniu. Chce zaczac kurs na ratownika mlodszego i w przyszlosci na Ratownika Wodnego. Pale papierosy od 6-7 lat ;x
Mam zamiar rzucic i dobrze sie przygotowac do tego kursu. I czas na pytania. Czy po tak dlugim okresie palenia moje pluca beda w stanie powiekszyc pojemnosc? Co z tym idzie bede mogl dluzej plywac pod woda i lepsza kondycja. Jakie cwiczenia ogolnorozwojowe wykonywac w celu poprawienia pojemnosci pluc oraz kondycji ?
Na razie tyle.

Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam, runej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
1. znam osoby które palą i radzą sobie lepiej niż niejeden cięzko trenujący
2. Pod wodą wystarczy 25m, a to jest wstanie przepłynąć prawie każdy po odpowiednim przygotowaniu
3. Żeby mieć lepszą kondycję w wodzie to musisz dużo pływać, żadne ćwiczenia na lądzie tego nie zrekompensują, pojemność płuc starczy ci taka jaką masz

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak koleżanka wyżej + możesz ćwiczyć piramide :D:D bardzo fajna sprawa na poprawienie wydolności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór kosza na boisko osiedlowe-jak oceniacie?

Następny temat

Najlepsi biegacze na średnie i długie dystanse w historii

WHEY premium