SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plakat ANIMAL

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694
Witam

Niebawem kończę swoją siłownię, poszukuję plakatów ANIMAL które zamierzam włożyć w antyramy i przywiesić na ścianach. Moje pytanie, a raczej prośba jest następująca, otóż poszukuje plakatów, zapłacę za koszty przesyłki, ewentualnie także za plakaty
A może sama firma produkująca odżywki ANIMAL uraczy mnie plakatami, które przyozdobią moją siłownię

Z góry wielkie dzięki za ewentualną POMOC, na którą bardzo liczę

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
wez sobie powies jakies plakaty z playboya a nie facetów bedziesz miał na scianach ;d ja tak zrobiłem i o niebo lepiej sie odpoczywa miedzy seriami ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
na sfd są linki z plakatami animala, tzn tapety , ale do byle jakiej firmy co robi plakaty dajesz i masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Może napisz do nich na @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
wejdź na allegro tam za 25 zlociszy zrobią ci foto plakat 70x50. ja ostatnio wywoływałem zdjęcia 30x40 po 7 zł za sztukę, w sumie jako mały plakat też by było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
http://www.sendspace.pl/file/e903c7b1f365076f91637d0
masz link do tych plakatów co na forum były:)
akurat mi się nudziło jak na mecz czekam to ci spakowałem wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ajax real akurat oglądam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja plakaty animala sobie wydrukowalem. 4zl za sztuke. Jakos bardzo dobra w formacie B3.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
mogłby ktoś wrzucic te plakaty na inny serwer? bo cos nie moge sciagnać z tego ;/

Zmieniony przez - mp1992 w dniu 2010-11-24 17:12:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694
Dzięki za pomoc ale zdjęć ściągnąć nie można bo jest problem, także może jak ktoś ściągnął to przesłałby mi na maila, jeśli to nie problem, z góry wielkie dziex

A Plakaty tak czy inaczej by się przydały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawo. Wyrok praca spoleczna

Następny temat

Praca licencjacka

WHEY premium