SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Animal-film str.2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Domis z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
Zaczne w ten sposób. foty które zobaczycie przedstawiaja chyba jdna z najstarszych jeżeli nie najstarsza siłownie u mnie w mieście. Jest już ona ostro pełnoletnia czyli gróbo ponad 18 lat. Cwiczyli w niej wielcy i mali, ma ona swoja historie którą by długo opowiada, różna rzeczy w niej sie działy, o których nie bede tutaj pisał . zima rece przymarzaja do sztangi (naprawde) szron jest na ścianach w środku, a latem nie da wyrobic taki skwar w środku. mimo tch wszystkich "bajerów" jest w niej "cos". mam dostęp o bardzo dobrze wyposażonej siłowni z profesjonalnym sprzętem, mam dostęp do siłowni u kumpla tez ni enajgorsza, ale najlepsze jest to ze mam swoja wlasna silownie, kilkaset kiogramów sprzetu, trzy ławki,itd. ale musi byc klimat, klimat który pobudza do dziłania a ja lubie takie "cieżkie" klimaty. więc patrząc od góry to:
1 poręcze i pasy
2 sztangi, wszystko samorobne- nawet krzywka
3 jedyna nowa rzecz to ławka, ale i tak poprawiana po chinczykach, jak ktos sie dobrze przygladnie to zobaczy gdzie
4 hi-fi
5 wyciąg a na nim gabki aby sobie spodni nie pobrudzic jak się siedzi na podlodze czy kleczy
6 a to podłoga i sztanga, jak widac
7 a to skośna ławka i jurek który na niej siedzi (44cm w reku,) chłop ma prawie 40 lat a moze wiecej nawet, nie ważne, liczy się to że ze mną cwiczy i troszke dlako mi do jego osiagnię siłowych.

Aparatem wszystkiego nie ujmiesz. To trzeba przeżyc, ten klimat i ta atmosfere

http://img149.imageshack.us/img149/2921/dsc05236to2.jpg  " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img149.imageshack.us/img149/2921/dsc05236to2.jpg  ">http://img149.imageshack.us/img149/2921/dsc05236to2.jpg  " alt="" />

















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Jestem pod wrażeniem, przyznam że nawet wzruszyła mnie Twoja historia, szacun za to co napisałeś w "zainteresowaniach"
Sog

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Mspruszcz , gdzie sie miesci ta silownia? Jestem tez zPruszcza chetnie bym wpadl zobaczyc te klimaty , sam cwicze w podobnej Pzdr ziomma z MIASTA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
ma swoj klimat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Klimat ma, ale nie wiem czy bym tam lazil :p Chyba jednak wole bardziej "cwyilizowane" klimaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
Fabioo - ta siłownia jest na wojska polsiekgro, tam sa dwie kwiaciarnie obok siebie. niedaleko jest biblioteka. Musimy sie ugadac to wpadniemy tam razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
zaczynalem wlasnie od czegos takiego! real hardcore, piwnica czy garaz, to chyba najleprze miejce na start przygody z pizganiem zelastwa, sok jak wejdzie

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
sog poszedl
takie hardcorowe klimaty to jest cos potem jestes dwa razy bardziej dumny jak cos osiągasz
ps. obecnie wole (j/w) bardziej "cywilizowane" klimaty
powodzenia!!

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
taka ławeczka z Thorna jest całkiem calkiem
Mi się klimat podoba
sog

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Niezły hardcore... Ja chyba jestem za miękki na takie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
Aha kojarze , slyszalem kiedys o tej mordowni i widzialem tam kilku chlopakow.No musimy sie kiedys ugadac i sie razem tam wybrac , jakos w nastepnym tyg jka bedziesz mial czasW moim profilu masz moje gg jak bedziesz mial chwile to zagadaj PZDR 3 maj sie !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie uprawnienia do aerobiku? daję sogi

Następny temat

Przerwy itp

WHEY premium