SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka ręczna ;)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 373
Mam 15 lat 177 wzrostu waga 75 kg ( Jestem ważyłem 93 kg kiedyś ) .
Trenuje na siłowni ogólnie siłowy plus Aeroby dieta zbilansowana

Ostatnio pomyślalem ,że jak schudlem to moge zacząc coś trenować ,bo polepszyłem swój czas na 1000 m na 60 m , wzrost siły też zauwzyłem (chceć to móc ) i teraz zastanwiam się na jakimś sportem
(sporty walki odpadają trenowałem boks ,ale miałem lekki wypadek i lekarz zakazał ) ,w piłkę nożną nie jestem jakiś bardzo dobry i pomyślałem na piłką ręczną i teraz pytanie mam takie Czy mam szanse w tym wieku zacząć ? niedaleko mnie jest sekcja piłki ręcznej ale nabory są od VI klasy podstawówki :)

Dziękuje za każdą odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
tak z ciekawosci jakie masz czasy na 60 i 100?

jestes w 2 czy w 3 gim?

jak nabory są od 6 klasy a nie do 6kalsy to mozesz isc,
a grales cos w reczna kiedys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 373
Powiem tak dokładne pomiary czasów zrobie jak będzie pogoda bo wiadomo jak to na bieżni inaczej się biega niż na boisku ,jestem człowiekiem ,który otarł się o sport
Trenowałem Boks ,ale nie mogę dalej teraz trenowałem też Pchnięcie kulą ,ale zrozumiałem ,że to nie dla mnie . Skupiłem się na tym żeby schudnać i juz kończę reduckje robiłem jak już mówiłem Trening siłowy i Aeroby ,od marca miałem zamiar zmienic trening i szykowałem się do naborów do druzyny FUTBOLU AMERYKANSKIEGO ,bo w lutym bd miał 16 lat. Uważam ,że siłownia jest fajna i napewno nigdy z niej nie zrezygunje ale chciałbym robić coś więcej niż tylko "hodować ciało" .
DZwoniłem do sekcji lecz nikogo nie ma narazie po feriach kazali zadzwonić pogada z trenerem i zapisze od razu brata (10 lat ,żeby nie popełnił tego błędu co ja).

Zapał mam i jak coś chce to potrafię to osiągnać ,ale nie wiem jak to będzie . Boję się też ,że pójdę nowa drużyna ja taki "zielony" w porównaniu z nimi .

Był ktoś kto zaczął w późnym wieku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Powiem tak - mój kolega zaczął trenować w pierwszej gimnazjum, a w trzeciej (2 lata) był już na testach do kadry Polski. Sam wyciągnij wniosek, cytując Ciebie: "chceć to móc".

Jedynym problemem mogą być Twoje warunki, niektórzy młodzi zawodnicy w Twoim wieku mają już 200cm+ wzrostu, a inni z kolei są bardzo mocni fizycznie. W piłce ręcznej warunki fizyczne poniekąd kierują Cię na jakąś pozycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
Santiago92 odpowiedz n1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Jakoś ja mam 12 lat,chodzę na ręczną i jestem bramkarzem. Byłem 1 raz w reprezentacji szkoły.

Bramkarz piłka ręczna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łyżwy - pytanie.

Następny temat

Błotniki do MTB

WHEY premium