SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań w sprawie treningu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Witam;) Mam 18 lat, ważę 70kg swoją przygodę z siłownią rozpocząłem w 2014 jakoś w listopadzie. Na siłownię chodziłem przez troche ponad pół roku, wtedy miałem przerwę ponieważ rozwaliłem sobie bark, wróciłem znowu i wtedy wyjechałem na sezon do pracy itd. Chciałbym wrócić na siłownię ale już na stałę i z konkretnym zapasem sił i tutaj pojawia się pytanie.. Jako iż wracam na siłownię po mniej więcej pół rocznej przerwie powinienem zacząć od treningu FBW? Ważę 70kg, poziom tłuszczu to około 20% chciałbym zdecydowanie przybrać na wadze ograniczając przy tym poziom tłuszczu.. Wiem, że zaraz powiecie, że mam przeczytać tematy itd. Ale czytałem i nadal nie wiem co w moim wypadku byłoby dla mnie najlepsze. Jeśli trening fbw to prosiłbym was abyście mnie odesłali dokładnie do jakiegoś treningu który powinienem stosować. Z góry dzięki za odp!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Temat Pierwszy rok treningów. Tan znajdziesz trening, ale to nie wszystko. Przydałoby się zrzucić trochę tego tłuszczu bo przy 20%bf masowanie będzie nieefektywne... Więc poza treningiem jeszcze dieta z ujemnym bilansem i pozbądź się tego tłuszczu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak Georgu. Sprawdź gotową rozpiskę w tematach podwieszonych. Na początek bazowanie głównie na ćwiczeniach angażujących do pracy wiele stawów będzie świetnym konceptem. Mimo wszystko jeżeli naprawdę Twój poziom tkanki tłuszczowej w organizmie jest taki wysoki to niezbędne będzie wprowadzenie w praktykę modelu żywienia ukierunkowanego pod redukcję tkanki tłuszczowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia dla nowicjusza- POMOCY!

Następny temat

Ból w odcinku lędźwiowym od ćwiczeń - jakie ćwiczenia?

WHEY premium