SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRO MEDICA TESTOP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Witam

Mam kilka pytan zwiazanych z tym tesciem Wiec moze ktos z doswiadczeniem odp mi na te pytania

Czy po uzyciu tego tescia rowniez bolaly was miejsca zastrzyku ?
po kilku zastrzykach rowniez zrobily mi sie cos jak by skrzepy pod skora lub zbity miesien czy to jest normalene po takich zastzrykach nie mam zbytnio doswiadczenia w tych sprawach wiec postanowilem napisac tutaj aby otrzymac kilka wskazowek Stosuje go od 3tyg i z dnia na dzien coraz bardziej boli
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364397 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669010
dyskomfort może wystąpić,napisz dokładnie co masz na mysli pisząc skrzepy pod skórą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Chodzi mi o to ze w miejscach w ktorych robilem zastrzyk wyczowam pod skora cos jakby oddzielny kawalek miesnia jest tware nie wiem moze kazdy ma tak po zastrzykach a ja jestem poprostu przewrazliwiony z powodu tego bolu zastrzyki tego tescia sa bardziej bolace jak winstrol czy to mozliw Dawki jakie stosuje to 300mg/tydz + 150wmg/ wina nie jest to moj pierwszy cykl ale po winie nie mam takich oznak o jakich pisze wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
nie jest normalne, byc moze zrobil Ci sie stan zapalny i naciaga ropy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364397 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669010
daj jakiś naproxen w tabsach lub ibuprom

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Ropa raczej nie podchodzie poniewaz to jest bardzo twarde a po tyg zmiejsza sie moze to tylko jakis obrzek po strzalach Nie chce isc z tym do lekarza i wysluchiwac wykladu od niego Jezeli nie zniknie to po kuracji to wowczas sie wybiore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Myslisz ze tab przeciw bolowe pomoga zmiejszy to bol Welug mnie ten TESTOP to jena wielka ch**nia Uzywalem juz innych tesci i po zadnym nie czulem sie tak jak po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
a zachowujesz sterylnosc ? tzn myjesz rece, odkazasz miejsce iniekcji, buteleczke itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
jasne ze tak bez tego ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
to pewnie wina soku, moze sprobuj zmienic mejsce iniekcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bije teraz tego teścia i jestem zadowolony i paru moich kolegów też może problem w winie albo w technice robienia iniekcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory trenbolon lepszy???

Następny temat

PH M-drol + Epi ?

WHEY premium