SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY JESTEM TU NOWA!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.
Potrzebuję pomocy w sprawie ustalenia diety i ćwiczeń, które będą dla mnie odpowiednie. Podchodziłam do diety już wielokrotnie owszem na diecie, która polegała na obniżeniu kcal udało mi się sporo schudnąć, bo aż -10kg, ale gdy odpuściłam waga wróciła i to z nadmiarem bo, aż +12kg. Tak naprawdę to nie mam zielonego pojęcia o odchudzaniu bardzo zależy mi na spadku wagi i wyrzeźbieniu brzucha, który obcieka tłuszczem i boczki wylewają mi się ze spodni Mam dość głodówek i przeczyszczania się teraz zależy mi na ładnej sylwetce bez wyniszczania organizmu. A teraz trochę o mnie:

Płeć:Kobieta
Wiek:15lat
Waga:65kg
Wzrost:170cm

PS mam możliwość korzystania z twistera i stepera oraz hantli 2kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tragedia12311

Sprawy Diety w dziale ODŻYWIANIE .

Płeć:Kobieta

https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3850
po pierwsze to jest dział zwany trening a nie porady dietetyczne. PO drugie nikt nie będzie układał Ci diety i podawał na talerzu. Musisz sama poczytać trochę na temat diet i treningu i spróbować sama coś ułożyć i poprosić ewentualnie o poprawki w dziale odżywianie. Tak samo z treningiem i poprosić o porady w dziale fitness.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING do oceny - ( warunki domowe ! )

Następny temat

trening na rzeźbę, pomoc

WHEY premium